Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Kolejny sukces młodych pływaków

18.09.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Miło jest odnotować, iż dwoje młodych elblążan, niezwykle utalentowanych pływaków, wychowanków Orlika Elbląg dostało powołanie do kadry narodowej na okres od 1 września do 28 lutego. Nominację otrzymali: Sebastian Karaś oraz Zuzanna Puchalska.

Podkreślić należy, że w międzynarodowych mistrzostwach Gdańska, bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Orlika Elbląg. W roczniku 1990/91 Sebastian Karaś zwyciężył na trzech dystansach 50, 100 i 200m w stylu klasycznym. Na tych samych dystansach stylem klasycznym wygrał Maciej Pasieczny. Pierwszy na 50m i drugi na 100m stylem dowolnym był Paweł Witkowski.

Wśród dziewcząt druga na dystansie 200m stylem grzbietowym i trzecia na długości 200m stylem klasycznym została Wioletta Świniarska. Druga na 200m stylem klasycznym była Magda Deleżuch. W kategorii juniorów młodszych, Wowa Charłamow wygrał na 100m, stylem dowolnym i dwa razy był drugi na 50 i 200m Bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii juniorów młodszych został świeżo upieczony kadrowicz Sebastian Karaś zwycięzca stylem grzbietowym na 50, 100, 200m, zaś w kategorii, rocznik 1992/93 wygrał na dystansie 100m stylem grzbietowym Oskar Iszoro. Sebastian Karaś na koniec mistrzostw nagrodzony został Pucharem dla najlepszego sportowca zawodów. Gratulujemy.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6989579200745