Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pojedynek faworytów

17.09.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Emocjonujący weekend czeka kibiców PKS Olimpii Elbląg, bowiem rywalem elbląskiej drużyny będzie dotychczasowy lider, który w 9 kolejkach spotkań zdobył 23 punkty. Na dodatek piłkarze z Iławy pochwalić się mogą niesamowitym bilansem bramkowym 43-9.

Obie drużyny dotychczas grały ze sobą dwukrotnie, a było to w sezonie 2001/2002. W Iławie piłkarze z Elbląga wygrali 3-1, natomiast na własnym boisku 2-1. Drużyna z Iławy prowadzona przez Wojciecha Tarnowskiego w ostatnim pojedynku rozgromiła na własnym stadionie Rominta Gołdap 6-0. Do najmocniejszych punktów drużyny należą napastnicy Paweł Pasik i Piotr Trafarski, którzy pochwalić się mogą odpowiednio 8 i 7 bramkami oraz lewy pomocnik drużyny Łukasz Kalinowski, autor 7 bramek. W obozie elbląskim zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Łukasza Nadolnego. Mimo tego panuje duża mobilizacja, będzie to najtrudniejszy rywal z dotychczasowych, z jakim zmierzyli się piłkarze PKSu. Jak na razie elbląski zespół na własnym boisku odniósł same zwycięstwa, z kolei piłkarze Jezioraka wygrali wszystkie mecze wyjazdowe. Oby dobra passa była dalej po stronie elbląskiej drużyny.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3784120082855