Ogromna duma dla UKS Silvant Kajak Elbląg. Igor Komorowski i Julia Piasecka zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata w kajakarstwie, które odbędą się w Halifax w Kanadzie!
To efekt ciężkiej pracy, setek treningów, wyrzeczeń i walki o najwyższy poziom. Nasi zawodnicy będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej — a my jesteśmy z nich niesamowicie dumni!
Starty naszych zawodników:
Igor Komorowski
K4 500 m U23 — 01.07
Julia Piasecka
K1 1000 m junior — 01.07
K1 500 m junior — 01.07
K2 5000 m junior mix — 05.07
Trzymamy mocno kciuki za Igora i Julkę!
Niech moc, charakter i serce do walki poniosą Was jak najdalej!
Cały Elbląg kibicuje!














Gratulować. Każdy taki urwis raduje nasze serca