Czwartek, 6.11.2025, Imieniny: Feliks, Leonard, Ziemowit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2025/2026

Piłka Nożna

»   III liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Elbląska młodzież w strzeleckim Pucharze Warmii i Mazur

06.11.2025, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląska młodzież w strzeleckim Pucharze Warmii i Mazur
fot. Nadesłane

Młodzi zawodnicy z klubu WKS Flota Elbląg wzięli udział w Pucharze Warmii i Mazur w strzelectwie pneumatycznym, który zakończył się w Ornecie. Strzelano z pistoletu i karabinu.

 

 

Medale w swoich konkurencjach i kategoriach wiekowych zdobyli: Małgorzata Łowczak, Julia Semków, Maciej Barej, Jakub Chojnacki, Norbert Pańkiewicz, Julian Grzelka i Damian Śliwiński.

 


 
Jak mówi po turnieju Jerzy Domeracki, prezes klubu WKS Flota Elbląg i trener młodych sportowców:
 

 


"Zajęcia z dziećmi i młodzieżą to priorytet dla naszego klubu. Cieszą nas kolejne owoce treningów oraz to, że nowe osoby przychodzą na zajęcia i chcą spróbować swoich sił w pięknym sporcie, jakim jest strzelectwo. Dla każdego chętnego znajdzie się miejsce oraz odpowiedni, profesjonalny sprzęt, który jest dostępny na naszej strzelnicy. Nasz obiekt i klub jest dostępny przez cały rok i czeka na kolejne osoby, którym pomożemy postawić pierwsze kroki w strzelectwie".

 


 
Klub WKS Flota Elbląg zaprasza dzieci i młodzież na treningi sportowe, które odbywają się na strzelnicy przy ul. Junaków 2 w Elblągu.

 

 

Jerzy Domeracki

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99685120582581