Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Racebook - najważniejsze informacje przed biegiem

08.06.2024, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Racebook - najważniejsze informacje przed biegiem

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, wystartuje XV Elbląski Bieg Piekarczyka. 1700 uczestników pobiegnie ulicami Elbląga na określonych dystansach. Zapraszamy biegaczy i kibiców do pobrania specjalnego przewodnika imprezy – Racebooka, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje, z którymi warto zapoznać się przed wydarzeniem.

 


Racebook został opracowany, aby ułatwić przygotowanie się do zbliżającej się wielkimi krokami jubileuszowej edycji Biegu Piekarczyka. Są w nim zawarte informacje o trasie, klasyfikacji, pakietach startowych, biurze zawodów, a także program wydarzenia, opis dodatkowych atrakcji, lokalizacja parkingów oraz wiele innych przydatnych wiadomości.


Zachęcamy do pobrania Racebooka XV Biegu Piekarczyka tutaj.


Pakiety startowe


Pakiet startowy warto odebrać w sobotę, 8 czerwca, w godzinach 12:00-18:00 w biurze zawodów od strony wejścia głównego w Centrum Handlowym Ogrody, które jest sponsorem Biegu Piekarczyka. Natomiast odbiór pakietów w dniu imprezy (09.06) będzie możliwy w budynku Lodowiska Helena, przy ul. Karowej, w biurze zawodów w godzinach 8:00-10:30. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji i odbioru pakietu startowego.


W tym roku także będzie możliwość odbioru pakietu startowego za innego uczestnika biegu. W tym wypadku należy stawić się w biurze zawodów z oświadczeniem i upoważnieniem podpisanym przez osobę startującą w biegu (plik do pobrania tutaj) oraz ksero dowodu osoby startującej (do wglądu).


UWAGA!


Ze względu na bezpieczeństwo oraz dużą liczbę zawodników, start Biegu Głównego i Biegu Towarzyszącego zostanie rozdzielone. O godz. 11:00 wystartuje Bieg Główny na 10 km, a ok. 5-6 min później ruszy Bieg Towarzyszący na 5 km. W związku z tym prosimy o ustawienie się z przodu zawodników na dystansie 10 km, a zawodników na 5 km, by zajmowali miejsca z tyłu stawki za wyznaczoną czerwoną wstęgą. Przypominamy, że zawodnicy z najlepszymi czasami ustawiają się jako pierwsi, tuż przy linii startu.


Strefa gastronomiczna i animacje


Na placu Jagiellończyka na wszystkich będzie czekała strefa gastronomiczna oraz strefa animacji dla dzieci, w której najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchańcach. Będą również ulubione tatuaże, bajkowe malowanie twarzy, bańki mydlane, własnoręcznie wykonane eko torby, leśny słoik i kolorowe piaski. Nie zabraknie również sporej dawki ruchu dzięki tanecznej zumbie kids.


Program imprezy


8:00 – Otwarcie biura zawodów na Lodowisku Helena
8:45 – Otwarcie zawodów
8:50 – Mini Bieg Piekarczyka
9:00 – Otwarcie strefy dziecięcej
11:00 – Bieg Piekarczyka na 10 km
11:05 – Bieg Towarzyszący na 5 km
12:30 – Zamknięcie trasy
12:45 – Ceremonia wręczenia nagród
13:00 – Ceremonia wręczenia nagród dla biegaczy
13:20 – Loteria fantowa


Organizatorami XV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Ambasadorką biegu jest Iga Baumgart-Witan, polska mistrzyni olimpijska oraz medalistka mistrzostw świata i Europy


Patronat honorowy: Michał Missan Prezydent Elbląga


Sponsor główny: MAAG GEAR, Sponsor strategiczny: Studio Łazienkowe Awangarda, Sponsorzy i Partnerzy: Ogrody Centrum Handlowe w Elblągu, KONI SYSTEMY IT, SPORT SPA – Centrum Odnowy Biologicznej, Yasumi Elbląg Instytut Zdrowia i Urody, Stacja Paliw MOYA Kazimierzowo, Hotel Kahlberg, Reproskan, Pub Sąsiedzi, SFD Elbląg, Benefit Systems SA, Recman, CENTRUM UBEZPIECZEŃ Expert, EXPERT OSK, EXPERT BUS, Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu, 4W-MBOT, GRIZ “Bielik”, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Straż Miejska w Elblągu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

 


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5864760875702