Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Orientowali się na rowerach

16.04.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Orientowali się na rowerach
fot. MOSiR Elbląg

Prawie 40 osób wzięło udział w rowerowej grze miejskiej na orientację poprowadzonej szlakiem charakterystycznych, elbląskich miejsc sportowo-turystycznych. Start i meta imprezy znajdowywały się przy Bramie Targowej na Starym Mieście, a zadaniem uczestników było odnalezienie 10 punktów kontrolnych. Zobacz galerię. 

 

 

 

Na starcie pojawiły się osoby indywidualne, duety, a także rodziny i znajomi. Każda z osób otrzymała mapę i karty kontrolne z pytaniami. Zadanie polegało na odnalezieniu wszystkich punktów w jak najkrótszym czasie i udzielenie poprawnych odpowiedzi. Zawodnicy przed startem mieli czas na zapoznanie się z mapą i zaplanowanie tak trasy, aby nie kręcić zbędnych kilometrów.

 

 


 
Najszybsi uczestnicy pokonali trasę już w 59 minut, natomiast ostatni pojawili się po 1 godzinie 55 minutach od startu. Jeden z zawodników wskazany dystans pokonał na rolkach. Punkty kontrolne były zlokalizowane: na torze Kalbar, pumptrackach przy ul. Kłoczowskiego i ulicy Oliwskiej,  w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, przy Orliku Szkoły Podstawowej nr 6, Szkole Sportowej, na stadionie przy ul. Brzeskiej, parku Dolinka, na miasteczku rowerowym przy ulicy Mickiewicza i siedzibie PTTK na ul. Krótkiej. Uczestnicy po odnalezieniu danej lokalizacji mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania związane z tymi obiektami, a poprawne odpowiedzi umieścić na karcie kontrolnej. Po wypełnieniu całej karty, zawodnicy wrócili na metę przy Bramie Targowej. 

 

Wszyscy uczestnicy byli wygrani i każdy otrzymał słodki prezent, firmowy gadżet oraz pamiątkowy dyplom. 

 

 

Tekst MOSiR Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0790128707886