Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ostatnie miejsca dla wolontariuszy WOŚP

22.12.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnie miejsca dla wolontariuszy WOŚP

Już 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla dzieci oraz dorosłych, którzy w wyniku pandemii doświadczyli chorób płuc. Jeśli chcesz być częścią wydarzenia, dołącz do elbląskiego sztabu jako wolontariusz.


Lista wolontariuszy się kurczy i zostały już ostatnie miejsca. Do zapisów zachęcamy osoby, które w każdym roku dołączają do naszego sztabu, ale również tych, którzy będą brali udział w kwestowaniu pierwszy raz.


Wolontariuszem można zostać na dwa sposoby: poprzez rekrutację w Sztabie lub rekrutację internetową. Za pierwszy z nich odpowiada Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, znajdujące się przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 (p. 26, tel. 55 235 18 85). Wystarczy odwiedzić wskazany adres zabierając ze sobą zdjęcie, dowód/legitymację oraz podając swoje dane kontaktowe. Osoby nieletnie powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Sztab jest dyspozycyjny od poniedziałku do piątku między 9:00 a 16:00.

 

Z kolei rekrutacja online jest najszybszą formą rejestracji. Wystarczy przejść na adres iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy, posługując się numerem elbląskiego Sztabu – 6309. Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na odpowiedź Sztabu, który potwierdzi dane osobowe oraz nadanie numeru identyfikatora. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. W tym wypadku opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”. Wolontariusz, który nie ukończył 16-go roku życia, kwestuje w towarzystwie osoby pełnoletniej za zgodą Szefa Sztabu.

 

Każdy Wolontariusz ma trzy możliwości prowadzenia zbiórek: tradycyjnie do puszki, w Internecie za pomocą eSkarbonki lub łącząc te dwie formy – zbierać zarówno do tradycyjnej skarbonki, jak i do swojej eSkarbonki. Niezależnie od wybranego sposobu rekrutacji oraz prowadzenia zbiórki, kwestujesz w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za co należy Ci się ogromny szacunek. Do zobaczenia już 28 stycznia na ulicach Elbląga. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 


Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Kassandra
  Piątek, 22.12

  dzika mrówa i złoty melon czekają na frajerów, a kasa pójdzie znowu na kampanię wiosenną herr Tuska i jego bandy !!!

 2. 2
  --3
  ~ anty-pis
  Piątek, 22.12

  W końcu w normalnej Polsce .Będziecie w normalnej polskiej telewizji. Brawo

 3. 3
  +3
  ~ Arc
  Sobota, 23.12

  Żadna inna fundacja nie może liczyć na taką ciągłą i darmową reklamę, a o wielu nawet nie wspominacie jak o to proszą. WSTYD to mało powiedziane, tym bardziej, że owsikowe zbiórki są bardzo wątpliwe moralnie!

 4. 4
  --1
  ~ Kasa
  Sobota, 23.12

  Pan Owsiak to mądry biznesmen. Każdy takim być powinien

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2035138607025