Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mikołajkowe spotkanie na lodzie

04.12.2023, 16:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołajkowe spotkanie na lodzie

W niedzielę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena zapanował prawdziwie świąteczny klimat. Mieszkańcy bawili się na „Mikołajkach na lodzie” zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Atmosferę udoskonaliły dekoracje, konkursy, strefa animacji dla dzieci i gość specjalny. Zobacz fotorelację z wydarzenia.


Stało się już tradycją, że w okolicy Mikołajek organizowane są w naszym mieście różne imprezy. Jedną z nich, która wpisała się w miejski kalendarz, są „Mikołajki na lodzie”. Wydarzenie, które powoli zbliża nas do Świąt i wprowadza w świąteczną atmosferę. W holu czekał kącik animacji, w którym dzieci mogły wykonać własnoręcznie przygotowane ozdoby i kartki świąteczne. Była przygotowana również strefa dekoracyjna do zdjęć, z balonową ścianką, mikołajowym tronem i świecącą ramką Piekarczyka.


- „Mikołajki na lodzie”, to już nasza tradycja. Ponownie zaskoczyliśmy uczestników kilkoma nowymi elementami. Przez 1,5 godziny elblążanie oddali się świątecznemu szaleństwu. Dopisała frekwencja, co pokazuje, że mieszkańcy są spragnieni tego typu wydarzeń – mówi Natalia Szrama, kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR.


DJ z głośników puszczał największe świąteczne hity, które podgrzewały atmosferę. Uczestnicy spisali się na medal i w większości mieli przygotowane świąteczne elementy, ale co najważniejsze, zabrali ze sobą dobry humor. Nie zabrakło również gościa specjalnego, czyli Mikołaja, który rozdawał słodycze i pozował do zdjęć. Elblążanie chętnie brali udział w grach, zabawach i konkursach, w których trzeba było wykazać się podstawową wiedzą o świętach, znajomością tytułów piosenek i zręcznością.


- Lubimy to wydarzenie, bo gromadzą się na nim osoby w każdym wieku. Bawiły się z nami rodziny z dziećmi, grupy młodzieży, pary zakochanych i dziadkowie z wnukami. Każdy z uśmiechem na ustach wkroczył w ten świąteczny czas – mówi Natalia Szrama.

 


Więcej informacji o bieżących wydarzeniach znajdziesz na stronie www.mosir.elblag.eu.

 


Tekst i foto. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Urzędnik
  Poniedziałek, 04.12

  Wszystko super, tylko ludzi cosik mało w porównaniu choćby z ubiegłym rokiem

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91549301147461