Sobota, 2.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Olimpijski piknik elbląskich klubów sportowych

13.09.2023, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Olimpijski piknik elbląskich klubów sportowych

Olimpijski piknik dla elbląskich klubów sportowych odbędzie się w najbliższy piątek (15 września) na boisku przy ul. Moniuszki. 

 

 

Piknik rozpocznie się o godzinie 16.30 oficjalnym przywitaniem klubów i wszystkich gości. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli znani i lubiani sportowcy.

 

 

Swoją obecność potwierdzili: wielokrotna medalistka olimpijska w kajakarstwie Karolina Naja, najbardziej utytułowany polski koszykarz Przemek Zamojski, mistrz Europy w kickboxing Adrian Durma, mistrz świata w kajakarstwie Przemysław Korsak oraz kajakarz i ambasador Energa SA. Przemek Rojek. Z gośćmi, w obecności zawodników, zostanie przeprowadzona rozmowa dotycząca ich karier i motywacji w sporcie.

 

 

W planie pikniku jest wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych m.in. dmuchańce, tory przeszkód, walka na gumowe strzały, dmuchane kule. Poszczególnymi stacjami zajmą się animatorzy. Będzie też strefa maluszka, malowania twarzy czy chodzące maskotki. Dodatkowo podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc dwuletniemu, choremu Mikołajowi.

 

 

Piknik swoim patronatem objął Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ NSZ
  Czwartek, 14.09

  A już następnego dnia w sobotę kolejna impreza szczególnie dla każdego Polaka Patrioty z okazji 81 Rocznicy powstania NSZ. Przed południem turniej piłkarski na boisku SP2 na Krakusa, po południu Msza św. w Katedrze i po niej Marsz ku czci NSZ, a następnie w Ratuszu Staromiejskim cykl wykładów historycznych, m.in. spotkanie z synem skazanego na (najwyższą jak dotychczas) 38 krotną kare śmierci przez zdRadzieckich komunistów, sierżanta Stryjewskiego ps. Cacko", poczęstunek i koncerty patriotyczne, m.in. znany raper patriotyczny "Sowa". Wstęp wolny - każdy Polski Patriota mile widziany, będą też inni goście z innych miast.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3247039318085