Sobota, 13.04.2024, Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Finał siatkarskiej ligi MOSiR

09.03.2023, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Finał siatkarskiej ligi MOSiR
Fot. MOSiR

W sobotę poznamy najlepsze zespoły Awangarda Volley Ligi. Na boisku w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu wystąpi czterech kandydatów do podziału medali amatorskich rozgrywek. Wstęp na mecze jest wolny.


Awangarda Volley Liga to siatkarskie emocje, połączone z dobrą zabawą. W sezonie 2022/2023 w całej kampanii wzięło udział 9 zespołów. Na początek każda ekipa zagrała z każdą jeden pojedynek, co ustaliło tabelę przed fazą pucharową. W niej wystąpiło 8 drużyn, które utworzyły ćwierćfinałowe pary.


Przegrani w 1/4 finału i dziewiąty zespół sezonu zasadniczego, zmierzyli się w grze o miejsca 5-9. Najwyższą możliwą lokatę zajęli siatkarze LOGBAR Elbląg, którzy w bezpośrednim spotkaniu pokonali Sport Spa Team 2:1. Kolejne miejsca wywalczyli Merkury Elbląg, JUST 4 FUN i Okna Tufe.


Najciekawiej będzie jednak w meczach finałowych rozgrywek. O trzecie miejsce zmierzą się Major i Przyjaciele oraz SISLEY. Jest to ciekawy zestaw uczestników, bowiem te ekipy w tabeli zasadniczej zajęły odpowiednio 6 i 5 lokatę. To starcie odbędzie się w sobotę, 11 marca, o godzinie 9:00 w HSW przy al. Grunwaldzkiej 135.


Natomiast finał będzie pojedynkiem MAR-El Instalacje Elektryczne z Oldboys TRUSO ZNP. Te ekipy zajęły pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Spotkają się więc dwa najlepsze zespoły całych rozgrywek. Początek zawodów o godzinie 11:00. Po zakończeniu gry zostaną wręczone medale i puchary.


Szczegóły rozgrywek dostępne są tutaj.


Sponsorem rozgrywek jest Studio Łazienkowe Awangarda.


Tekst i fot. MOSiR.

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1263840198517