Środa, 20.10.2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

XXII Mistrzostwa Elbląga w Biegu na Orientację

08.06.2021, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
XXII Mistrzostwa Elbląga w Biegu na Orientację

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Pólnocny-Wschód przy wsparciu Prezydenta Miasta Elbląga pana Witolda Wróblewskiego zapraszają w dniu 12.06.2021r. /sobota/ na XXII Otwarte Mistrzostwa Elbląga w Biegu na Orientację i jednocześnie drugą  rundę II Spartakiady Szkół Elbląskich w Biegu na Orientację.

Do zdobycia są: tytuł Mistrza Elbląga, kolejne punkty spartakiadowe, puchary, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów przy restauracji „ Myśliwska” /mapa BAZANTARNIA/. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych, rodziny na prawie letni, średniodystansowy  bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Wysoczyźnie Elbląskiej. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione.  Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl


DO ZOBACZENIA NA ZAWODACH

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.