Środa, 3.03.2021, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

MOSiR ma na weekend dla elblążan kilka propozycji

19.02.2021, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
MOSiR ma na weekend dla elblążan kilka propozycji

Weekend to czas odpoczynku, który najlepiej spędza się w sposób aktywny. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma kilka propozycji: wycieczka rowerowa, biegi na orientację czy ślizgawki na Torze Łyżwiarskim Kalbar. Ponadto czynna jest Kryta Pływalnia przy ul. Robotniczej.

Od kilku dni można cieszyć się jazdą na łyżwach na Torze Kalbar. W środku tygodnia działają dwie popołudniowo-wieczorne ślizgawki, natomiast w weekend czeka nas po 5 ślizgawek. Każdego dnia z tej zimowej atrakcji korzysta dużo osób, które po pracy czy szkolnych zajęciach wybierają się na Tor, by spędzić czas w sposób aktywny. Szczególnie w weekend ważne jest, by oderwać młode pokolenie od ekranów komputerów i zapewnić im ruch na świeżym powietrzu. Idealnym miejscem jest więc Tor Łyżwiarski Kalbar. W piątek (tak jak w pozostałe dni tygodnia) ślizgawki rozpoczynają się o godz. 17.30 i 19.30. W weekendy natomiast na łyżwy można przyjść już o godz. 11. Kolejne ślizgawki zaczynają się co 2 godziny, czyli o 13, 15, 17 i 19.

Harmonogram wejść indywidualnych na Tor Łyżwiarski Kalbar:
poniedziałek - piątek: 17.30 – 19.00 oraz 19.30 – 21.00
sobota - niedziela: 11.00 – 12.30, 13.00 – 14.30, 15.00 – 16.30, 17.00 – 18.30, 19.00 – 20.30
Warto podkreślić, że czynna jest wypożyczalnia łyżew. Wszelkie szczegóły, w tym ceny biletów, dostępne są na stronie mosir.elblag.eu.

Biegi na orientację i wycieczka rowerowa

Jedną z atrakcji w ten weekend są Biegi na Orientację, które rozpoczną się w sobotę o godz. 10 w Bażantarni. Skończyły się już zapisy internetowe, ale można zgłosić się 15 minut przed startem. Więcej informacji znajduje się TU.
Niedzielę natomiast będzie można spędzić uczestnicząc w Miejskiej Wycieczce Rowerowej, która będzie prowadziła do wsi Pagórki na Wysoczyźnie Elbląskiej. Start o godz. 10. Więcej informacji znajduje się TU.
Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Pływanie

Przez cały weekend czynny jest basen sportowy w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. W piątek można skorzystać z basenu od godz. 18 do 22, natomiast w sobotę i niedzielę od 6 do 22. Więcej informacji dostępnych jest na stronie krytaplywalnia.elblag.eu.

Bezpieczeństwo

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów oraz zasłanianie ust i nosa. Prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi oraz komunikatów zamieszczonych na terenie obiektów. 
 

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Gość
  Ponad tydzień temu, Sobota, 20.02

  Czy prawdą jest że na dolince będą sauny osobno platne? Czy to tylko plotka??

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88529515266418