Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Spędzaj aktywnie czas na Lodowisku Helena

18.12.2018, 11:00:06 Rozmiar tekstu: A A A
Spędzaj aktywnie czas na Lodowisku Helena
Sezon zimowy na elbląskim lodowisku Helena trwa w najlepsze. Poza ogólnodostępnymi ślizgawkami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oferuje również cotygodniowe atrakcje w postaci lekcji nauki jazdy na łyżwach i nauki gry w hokeja oraz zajęcia Fit Camp i Zumbę.   Już w najbliższy wtorek o godzinie 18:00 odbędą się kolejne zajęcia nauki jazdy na łyżwach pod okiem trenerki łyżwiarstwa Eweliny Przeworskiej. Aby ułatwić adeptom naukę, zajęcia są dostosowywane do wieku oraz możliwości poszczególnych uczestników, a treningi podzielone tematycznie. Uspokajamy wszystkich rodziców i informujemy, że najmłodszym z pomocą przyjdą specjalne pingwiny, pomagające bezpiecznie utrzymać się na lodzie.   Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć niemal w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska jest podzielona na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Jedna strefa przeznaczona jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z łyżwami, a druga dla tych, którzy opanowali już podstawy jazdy na łyżwach. Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze, czyli ma nam być ciepło, ale nie grubo, by strój nie krępował naszych ruchów. Nie zapominajmy o rękawiczkach. Możemy wyposażyć się w ochraniacze na kolana, które zabezpieczą nas podczas upadku.   Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to 14 złotych od osoby dorosłej i 11 zł. od dzieci i młodzieży, płatne w kasie bezpośrednio przed zajęciami. Trening trwa 50 minut. Aby uczestniczyć w zajęciach nie musimy posiadać łyżew, gdyż na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, gdzie wypożyczenie pary łyżew kosztuje 7 zł. Bezpłatnie można natomiast korzystać z kasków bezpieczeństwa.   Osoby, które już dobrze jeżdżą na łyżwach, zapraszamy w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” do podjęcia wyzwania w postaci nauki gry w hokeja. Zajęcia te, MOSiR organizuje wspólnie z UKS Wikingowie, pod czujnym okiem trenera Ireneusza Wali oraz innych instruktorów. Zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i bez względu na płeć. W czasie zajęć czynna będzie wypożyczalnia łyżew, gdzie za opłatą można się w nie zaopatrzyć. O resztę sprzętu, czyli kije, kaski i krążki zadbają organizatorzy. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w tak widowiskowym sporcie jakim jest hokej, tym bardziej, że mamy możliwość uczestniczyć w tych zajęciach całkiem bezpłatnie. Nauka gry w hokeja odbywa się w każdą niedzielę w godzinach od 9:00 do 10:30.   Poza możliwością uprawiania sportów zimowych, Lodowisko Helena oferuje również zajęcia Fit Camp i Zumbę. Rozpoczynamy w każdy czwartek o godzinie 17:30, treningiem Fit Camp pod okiem trenerki Anny Ślusarczyk, a każdy piątek rezerwujemy na Zumbę o godzinie 18:30. Zajęcia odbywają się w sali fitness lodowiska, a bilety można nabyć przed ich rozpoczęciem w kasie, w cenie 9 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.