Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mikołajkowy Festyn Pływacki – Zawody na Wesoło! Zapraszamy w niedzielę 9 grudnia

06.12.2018, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołajkowy Festyn Pływacki – Zawody na Wesoło! Zapraszamy w niedzielę 9 grudnia

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają” zapraszają na Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody odbędą się od godz. 13:00 na Krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68.

 

W niedzielnych Mikołajkowych Zawodach na Wesoło, będzie można wystartować w następujących kategoriach: 25 m – z przyborem (deska, makaron), 25 m stylem dowolnym: dzieci, 50 m stylem dowolnym: dzieci, młodzież i dorośli oraz w sztafecie 4X25m stylem dowolnym, gdzie będą mogły wystartować całe rodziny lub grupy znajomych. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 13.00 a na 13.05 start pierwszej serii zawodów. Natomiast zakończenie zmagań pływackich zaplanowano na godz. 14.30.

 

- Chcemy zachęcić do udziału w imprezie wszystkich miłośników pływania, nawet tych, którzy jeszcze dosyć niepewnie czują się w wodzie - informuje Adam Krause, kierownik Kompleksu Obiektów Basenowych MOSiR. - Dlatego uczestnikiem naszych zawodów może być każdy, kto zdoła pokonać przynajmniej jedną długość basenu nawet przy pomocy przyborów takich jak deska czy makaron do pływania.
 

Każdy uczestnik Mikołajkowych Zawodów Pływackich otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek. Zapisy przyjmowane są na stronie zawodów. Szczególnie gorąco organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach całe rodziny. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorami Mikołajkowego Festynu Pływackiego są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają”.

 

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.