Piątek, 23.02.2018, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2017/2018

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Piłka nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

VII Gala Cadmans już niedługo, jak przygotowuje się do występu grupa hip-hopu?

19.06.2017, 12:00:36 Rozmiar tekstu: A A A
VII Gala Cadmans już niedługo, jak przygotowuje się do występu grupa hip-hopu?

Jutro, 20 czerwca, o godz. 18:00, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się Gala Cadmans. Do tego wyjątkowego dnia tancerze przygotowywali się cały rok. Zapytaliśmy, w jakiej atmosferze odbywają się treningi hip-hopu pod okiem Aleksandry Magnus.

- Treningi mamy raczej w formie zabawy, wiec się nie stresujemy. Robimy fajny pokaz grupowy, gdzie wszystkie moje trzy grupy będą występować razem. Wszyscy moi uczniowie będą brali udział w wspólnym pokazie, przygotowanym specjalnie na galę. Ja również będę brała w nim udział, dlatego atmosfera jest całkiem przyjemna - zapewniała Aleksandra Magnus. - Mamy połączone treningi, także wygląda to trochę inaczej niż zawsze, ale myślę, że jest to fajne doświadczenie, zarówno dla dzieciaków i dla mnie, bo możemy stworzyć coś nowego niż to, nad czym na co dzień pracowaliśmy.

W tym roku odbędzie się już siódma edycja tego wydarzenia, wiemy jednak, że za każdym razem przygotowania są tak samo intensywne.

- Ja pracuję tutaj drugi rok, więc jest to moja druga gala. Do zeszłorocznej imprezy przygotowywałam się w podobny sposób z małą różnicą. W zeszłym roku nie byli zaangażowani wszyscy w równym stopniu, a na tej gali każdy mój uczeń będzie miał ten sam wkład - dodała Aleksandra Magnus.

Na gali zobaczymy wspólny występ wszystkich grup hip-hopowych Szkoły Tańca Cadmans. Tancerze w wieku od 8 do 19 lat zaprezentują swoje umiejętności zdobyte nie tylko w tym roku, ale od początku swojej przygody z tańcem.

 

Uważam, że organizowanie gali to bardzo dobry pomysł. Myślę, że nie wszyscy elblążanie zdają sobie sprawę z tego co my robimy w ciągu roku, bo mają możliwość tylko przeczytać o tym w internecie albo zobaczyć nas na jakiś imprezach i festynach. Tancerze inwestują w to przedsięwzięcie dużo czasu, żeby to fajnie wypadło i żeby pokazać nad czym pracowaliśmy przez ten rok. Poza tym, możemy organizować to wydarzenie w teatrze, więc swoje występy możemy urozmaicić o światła i scenografię. Warto przyjść i zobaczyć bo odbiór występów tam będzie o wiele ciekawsze niż zazwyczaj

dodaje Aleksandra Magnus.

Zainteresowanie tańcem hip-hop wciąż rośnie. Jest to styl, który w ostatnim czasie jest najbardziej popularny. Można go zobaczyć w teledyskach, filmach, a także komercyjnie w reklamach. Dowiedzieliśmy się, że mimo podsumowania tanecznego roku, tancerze w wakacje nie będą jedynie odpoczywać. Większość uczniów wybiera się na obóz treningowy, gdzie będą nadal rozwijać swoje talenty, aby nie wyjść z wprawy i przygotować się do następnego sezonu. Tymczasem, zapraszamy na uroczystą galę taneczną. Bilety na wydarzenie można zakupić w: CT Cadmans przy ul. Królewieckiej 21 B lub w kwiaciarni "Romantyczna" przy ul. 3 Maja 12.

 

Oliwia Junik
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Rodzic tancerza
  Wtorek, 20.06

  W powyższym pokazie rodzice i bliscy muszą zapłacić bilet, żeby zobaczyć w tańcu swoje dziecko.Tym różnią się właśnie szkoły tańca od MDK- placówki edukacyjnej, w której nie trzeba płacić za pokaz umiejętności dziecka na GALI. Poza tym taka gala odbywa się na Placu Katedralnym, dostępnym dla wszystkich Elblążan.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.