Wtorek, 20.02.2018, Imieniny: Leon, Ludmila, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2017/2018

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Piłka nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Szczypiornistki Kram Startu Elbląg u Prezydenta

19.05.2017, 09:24:04 Rozmiar tekstu: A A A
Szczypiornistki Kram Startu Elbląg u Prezydenta
fot. nadesłane

Prezydent Witold Wróblewski gościł wczoraj (18 maja) nasze brązowe medalistki Mistrzostw Polski - drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag wraz ze sztabem szkoleniowym i prezesem klubu. Spotkanie było okazją do ponownego pogratulowania wywalczonego wczoraj sukcesu oraz wymiany pomeczowych wrażeń.

 

- „Raz jeszcze chciałbym pogratulować Wam tego brązowego medalu. Cieszę się, że po 17 latach elblążanki znów są na podium. Wasz sukces to kolejny dowód na to, że Elbląg sportem stoi. Wczoraj z powodu wcześniej umówionego spotkania mogłem dojechać dopiero na drugą połowę meczu. Kiedy wygrywałyście siedmioma punktami myślałem, że już wszystko przesądzone. Okazało się jednak inaczej. Nie ukrywam, że do ostatnich sekund trzymałyście nas kibiców w napięciu. Jestem pod ogromnym wrażeniem” - podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

 

- „Dopóki 60 minut nie minie, to różne rzeczy mogą się zdarzyć. W tym sezonie bywało już tak, że przegrywałyśmy  kilkoma punktami, a ostatecznie wygrałyśmy spotkanie. Zdarzało się też, że miałyśmy przewagę, a mecz zakończył się przegraną. Także jesteśmy nieobliczalne” - mówiła rozgrywająca naszej drużyny Sylwia Lisewska.

 

Od dwóch lat drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag prowadzi pochodzący z Gdyni Andrzej Niewrzawa.

 

- „Elbląg jest znany w kraju, ale i w świecie ze sportu i wspaniałych zawodników. Jedną z dyscyplin, która ma bogate tradycje jest piłka ręczna. Mam tę satysfakcję i przyjemność, że mogę je kultywować  w naszym mieście. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku” - podkreślał trener, który właśnie dziś obchodzi swoje urodziny.

 

- „Ten wczorajszy medal to taki prezent urodzinowy, który od Was otrzymałem. Jest to jeden z najlepszych prezentów w moim życiu. Dziś również urodziny obchodzi moja małżonka i to właśnie Jej dedykuję ten medal” - dodał Andrzej Niewrzawa.

 

Prezes klubu Stanisław Tomczyński podczas spotkania przekazał Prezydentowi okolicznościową koszulkę. Podziękował również za wsparcie udzielane elbląskim szczypiornistkom.

 

W najbliższą sobotę drużyna Kram Start Elbląg w Lublinie zmierzy się w finale Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodniczki zgodnie twierdzą, że zwycięstwo byłoby wspaniałym ukoronowaniem tego udanego sezonu i że zrobią wszystko, aby wygrać.

 

- „Trzymam więc kciuki. Wierzę, że ten Puchar przyjedzie do Elbląga” - dodał na zakończenie spotkania Prezydent Witold Wróblewski.
 

Joanna Urbaniak
Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ feliks
  Piątek, 19.05

  życzę Paniom sukcesu w Lublinie.

 2. 2
  +2
  ~ Marian K
  Piątek, 19.05

  ...do ~feliks, chodziło o Lubin...ale mimo to powodzenia w finałowym meczu...Kram Start - NAPRZÓD!!! Puchar dla naszych dziewczyn.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.