Poniedziałek, 23.09.2019, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Lodowisko czynne od dzisiaj

25.02.2014, 06:59:41 Rozmiar tekstu: A A A
Lodowisko czynne od dzisiaj
fot. MOSiR
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuję, że została usunięta awaria maszyny czyszczącej lód. Wszystkie zajęcia klubów sportowych i ślizgawki ogólnodostępnej dla mieszkańców z dniem 25.02.2014r. (wtorek) zostają wznowione.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 28.02.-02.03.2014r. (piątek i niedziela) na lodowisku „HELENA” odbędą się Mistrzostwa Polski w Short-Tracku.

W związku z powyższym w dniach 27.02.-02.03.2014r. (czwartek i niedziela) wszystkie zajęcia na obiekcie zostają odwołane. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do oglądania zawodów sportowych. Wstęp wolny.

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ u- 7
  Wtorek, 25.02

  No i całe szczęście , bo sądziłem , że już po lodowisku . Skoro jednak zostało uruchomione , to pora rozpocząć działania w celu rozpowszechnienia obok hokeja , jazdy i nauki jazdy na panczenach . A , do tego sportu niewiele potrzeba . Nogi i łyżwy . I chęci , oczywiście . Wiem co piszę , sam śmigałem po basenie zimą a latem po ul . Szymanowskiego . Oczywiste , że nie na łyżwach ale wrotkach . Zastanawiający jest fakt , że miasto o takich tradycjach jak jazda szybka , niewiele zrobiło aby utrzymać i osiągać sukcesy poprzedników . Nie jest prawdą , żeby mieć sukcesy trzeba mieć kryty tor . Olimpiada pokazała to dobitnie , zdobytymi medalami . Jestem pewien na 100% , że po powrocie p. Białkowskiej temat jazdy szybkiej na lodzie ożyje . Bo nie warto być politykiem , kiedy coś się umie .

 2. 2
  +1
  ~ Machupichcę
  Wtorek, 25.02

  Rewelacja ! To się kierownictwu jakaś premia należy !

 3. 3
  +2
  ~ Heniek
  Wtorek, 25.02

  A co dalej z tak szumnie reklamowanym lodowiskiem przy Kasprzaka na Zawadzie?Przechodziłem ostatnio tamtędy do znajomych i zauwazyłem kilku pracowników SM Zakrzewo pilnujących na nim porządku.Choć z powodu braku lodu frekwencja była zerowa porządek był wzorowy.Inicjatywa warta kontynuacji.

 4. 4
  +1
  ~ inc
  Wtorek, 25.02

  juz po lodowisku...chwile i tyle...hehe////znaczy się po szumie

 5. 5
  0
  ~ inc
  Wtorek, 25.02

  a co do pani bialkowskiej...hm może wroci z całym ruchem heheh....waszym naszym ///twoim ruchem///heheh pomoga takze koledzy z grupy referendalnej

 6. 6
  0
  ~ real
  Wtorek, 25.02

  Inc - dobrze zacząłeś , ale musiałeś to popsuć . Przyznaj , że u - 7 ma dużo racji . A politykierstwa w sporcie Nam nie potrzeba .

 7. 7
  0
  ~ walczcie o Elbląg
  Wtorek, 25.02

  KIEDY budowa toru do jazdy szybkiej w Elblągu?????????

 8. 8
  0
  ~ panczen
  Wtorek, 25.02

  tor łyżwiarski był w projekcie Agrykoli 8 ,lecz wielce nam panujący Wilkołak pozbawił Nas tej atrakcjj .Precz z hipokrytą !!!

 9. 9
  0
  ~ inc
  Wtorek, 25.02

  real/// takie czasu ze działacze prezesi i inni"znawcy" to ludzie którzy zyja ze sporu a nie zyja sportem ///i tak jak u władzy rzadkoscia jest czlowek słowny szczery i madry///w departamentach kompetentny rozgarnięty i proludzki/////w mosirze patrzac na reszte elblaga jest nawet nawet widac sporo inicjatyw i chec/////co do jazdy szybkiej tor ma tyle co w la...400m wiec raczej szansa przepadla razem z rezygnacja z agrykoli

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.