Piątek, 26.04.2024, Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Kolejna ligowa przegrana Concordii. Tym razem porażka 0:2 z Wisłą Puławy

15.09.2013, 08:24:19 Rozmiar tekstu: A A A

Przegrana 0-2 z Wisłą Puławy tym bardziej pokazuje, że poprzednie spotkanie z Motorem było ważne w kontekście zdobyczy punktowych. Na wyjeździe trudno jest zbierającej doświadczenie drużynie rywalizować z teoretycznie lepszym rywalem. Mimo, że piłkarze trenera Arkadiusza Matza grają w każdym meczu o wygraną to w kolejnym meczu ambicje nie przełożyły się na wynik spotkania.

Concordia nie zaskoczyła rywala. Główna taktyką była defensywa. Wisła Puławy dominowała, prezentowała kombinacyjne akcje co przyniosło zdobycie gola. W 23 minucie do bramki Hieronima Zocha trafił Kamil Kłusek. Goście za sprawą Jakuba Zejglicia i Damiana Szuprytowskiego próbowali rywalom odpowiedzieć, ale nie przynosiło to rezultatów. W 43 minucie za faul na Szuprytowskim sędzia pokazał czerwoną kartkę Piotrowi Charzewskiemu.

Ta sytuacja wydawałoby się,że będzie korzystna dla zespołu trenera Matza jednak w drugiej połowie w 48 minucie Wisła Puławy zdobyła drugą bramkę. W polu karnym okazji nie zwykł marnować Konrad Nowak. Przewaga jednego zawodnika w Concordii przejawiała sie w liczbie sytuacji podbramkowych dla gości, których jednak nie potrafili wykorzystać. Dobrze w bramce prezentował się Nazar Penkovec.

Wisła Puławy - Concordia Elbląg 2-0 (1-0)