Czwartek, 28.03.2024, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Concordia remisuje z Limanovią. Czwarty mecz z rzędu z czystym kontem

02.09.2013, 11:56:00 Rozmiar tekstu: A A A

Concordia Elbląg osiągnęła remis 0-0 na trudnym terenie z Limanovią Limanowa. Trudno się tutaj oszukiwać, że rezultat jest sukcesem gości, którzy przez większość spotkania bronili się na własnej połowie. Jednak najważniejszy jest to, że zespół punktuje i zachowuje czyste konto. I to już w czwartym meczu z rzędu.

Trener Arkadiusz Matz sprawił, że ekipa z Krakusa zdobywa punkty w każdym spotkaniu. To w takiej lidze jest najważniejsze. Concordia w tym momencie zdobyła więcej punktów od Pelikana Łowicz czy Motoru Lublin. To pokazuje jaką pracę zrobił trener. Potrafił zrobić drużynę z tych chłopaków, która współpracuje ze sobą na boisku.

Gospodarze atakowali przez całe spotkanie. Jednak świetnie zaprezentował się Hieronim Zoch, który znów jest ważnym zawodnikiem w składzie. Od początku musiał wybronić trzy sytuacje gospodarzy. Pierwsza akcja Concordii to strzał niecelny w 18 minucie Damiana Szuprytowskiego. W 32 minucie Łukasz Pietras przejął podanie wzdłuż pola karnego jednak strzelił nad poprzeczką. Piłka odbijała się od obrońców Concordii a piłkarze trenera Dariusza Sieklińskiego posiadali spora przewagę i nie wykorzystali okazji bramkowych.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W 79 minucie po niezliczonych sytuacjach dla gospodarzy strzał Pawła Pyciaka z ostrego kąta przy słupku jednak obronił Zoch, który zachował już 4 razy z rzędu czyste konto w tym sezonie.

Limanovia Limanowa - Concordia Elbląg 0-0

Limanovia Limanowa: Waldemar Sotnicki - Paweł Basta, Radosław Kulewicz, Arkadiusz Garzeł, Bartłomiej Hudecki, Rafał Komorek (63. Mateusz Orzechowski), Łukasz Pietras, Artur Skiba (85. Lifa Sadio), Paweł Pyciak, Arkadiusz Serafin (64. Karamo Sane)

Concordia Elbląg: Hieronim Zoch - Adrian Korzeniewski, Michał Lepczak, Bartosz Broniarek, Łukasz Uszalewski, Jakub Zejglić (53. Patryk Galeniewski), Michał Lewandowski (55. Adrian Stępień), Radosław Stępień (86. Tomasz Nowotka), Damian Szuprytowski, Michał Kiełtyka, Marcin Martynowicz