Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wakacyjna Zumba i Bokwa w Cadmans-ie!

15.07.2013, 06:10:34 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjna Zumba i Bokwa w Cadmans-ie!

Z przyjemnością informujemy, że zajęcia w Centrum Tańca Cadmans trwać będą przez całe wakacje! Co więcej - wyjeżdżając na urlop nie straci się zajęć!

Właściciele Centrum Tańca Cadmans postanowili zapewnić elblążanom możliwość wykorzystania nieobecności na zajęciach. Jeśli urlop uniemożliwi skorzystanie z zajęć nic nie szkodzi. W trakcie wakacji można je odrobić.

Nowością jest też sala klimatyzowana, która w okresie upałów zapewni ćwiczącym komfort podczas zajęć!

W okresie wakacyjnym Zumba odbywać się będzie w poniedziałki i środy godz. 19:00, a Bokwa we wtorki i czwartki godz. 19:45.

Czym jest ZUMBA?

Zumba, czyli połączenie tańca i fitness, inspiracje czerpie z latynoskich rytmów. Kto raz spróbował, ten wie, że to nic trudnego. Proste kroki z kombinacją ruchów pobudzających całe ciało, a do tego muzyka rodem z Ameryki Południowej. Najtrudniejsze w Zumbie jest pokonanie własnych zahamowań, odszukanie w sobie brykającego dziecka. Jak to się uda, nie ma żadnych przeszkód, żeby ćwiczyć Zumbę.

Co to jest BOKWA?

Jeśli potrafisz się ruszać i znasz alfabet, to bokwa jest dla ciebie - zachęca twórca bokwa fitness Paul Mavi. Trening pod znakiem bokwa to połączenie elementów kick boxingu ("bo") z elementami afrykańskiego tańca wojennego, wywodzącego się z kultury Kwaito ("kwa"). Każdy trening opiera się na kombinacji liter, figur, numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego. Bokwa to ćwiczenia bardzo żywiołowe, dynamiczne (przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki!), a żeby je wykonywać nie potrzeba specjalnej sprawności fizycznej. Jak zapewnia jej twórca, na trening może przyjść każdy, od kilkulatka poczynając, a na seniorze kończąc. Ponadto bokwa to przede wszystkim doskonała zabawa i relaks przy energetycznej muzyce latynoamerykańskiej, afrykańskiej z elementami house i pop.

Uwaga! Wakacyjna promocja: jeśli polecisz zajęcia w Centrum Tańca Cadmans znajomemu i on wykupi karnet twój karnet będzie tańszy o 20%!

Posiadacze kart: MultiSport i FitProfit tańczą całkowicie za darmo!

Zapraszamy do CT Cadmans ul. Królewiecka 21 B, tel. 510-129-144

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1289000511169