Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Spotkanie "wytrzymałościowców" odbędzie się w najbliższy piątek

31.01.2012, 12:30:54 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie
Bogusław Tołwiński (fot. Rafał Kadłubowski)

Pierwsze otwarte spotkanie społeczności Enduro Man odbędzie się w najbliższy piątek (3 lutego), o godz. 18:00 w Firmie Poliszynel mieszczącej się przy ul. Wspólnej 11. Celem spotkania jest integracja społeczności połączona z wykładem Bogusława Tołwińskiego na temat rocznego cyklu przygotowawczego w sportach wytrzymałościowych oraz  systemu ustalania osobistych sportowych celów.

Zaprezentowany zostanie również projekt ekstremalnych zawodów Enduro Man 2012. Zapraszamy osoby, które jeszcze się nie zdecydowały na podjęcie jakiejś zmiany w swoim życiu. Może to dobry moment, aby zacząć coś nowego. Spotkanie odbędzie się w przyjacielskiej atmosferze przy kawie, herbacie i dobrym cieście. Koszt konsumpcji oraz wynajęcia sali 10 PLN od osoby. 
                                               
Projekt Enduro Man skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich „wytrzymałościowców” naszego miasta pod jednym szyldem.

Zapraszamy na spotkanie oraz na stronę www.enduroman.pl

 

Bogusław Tołwiński

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ jamaleg
  Wtorek, 31.01

  na biegowej mapie polski nasze woj. Warm-maz. jest czarna dziurą może nasze miasto stworzyło by jakiś kameralny maraton ( 42,195m) co naprawde z czasem ożywiło by tą czarną dziurę . Nie chodzi tu o 6 kółek w naszej pięknej bażantarni ale o bieg który naprawde związe sie z naszym miastem czyli ulicami 6 km w bazantarni i do mety ( nie narzekajcie że taki maraton to blokowanie miasta bo u nas w niedziele około południa jest chba z 200 aut na naszych ulicach . pozdrawiam i zapraszam do dyskusji na ten temat

 2. 2
  0
  ~ thomek
  Wtorek, 31.01

  Dyszka by się przydała. Start Skrzyżowanie Płk Dąbka-Odrodzenia - WOK i nawrotka drugą stroną. 2 pętle finisz na moście Modrzewina. Trasa płaska, zrobić atest PZLA i jazda. Z czym mają problem ludzie od sportu? To by była jedna z szybszych tras w Polsce.

 3. 3
  0
  ~ qqq
  Wtorek, 31.01

  do jamaleg - chyba w twoim wojewodztwie bo tu sa zulawy

 4. 4
  0
  ~ jamaleg do qqq
  Środa, 01.02

  Ja również nie jestem zadowolony z faktu że jesteśmy w woj szuwarowo bagiennym ale takie są fakty i sami nic nie zmienimy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96013593673706