Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Zagłosuj w wyborach i pomóż Elblągowi wygrać nagrodę

06.10.2011, 09:35:28 Rozmiar tekstu: A A A
Zagłosuj w wyborach i pomóż Elblągowi wygrać nagrodę
fot. Rafał Kadłubowski

Weź udział w najbliższych wyborach parlamentarnych i wygraj pieniądze dla chorych dzieci w swoim mieście – na taki pomysł wpadła fundacja Młode Umysły dla Polski. Elbląg jako jedno z 39 miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców bierze udział w akcji. Zwycięskie miasto z największą frekwencją wyborczą otrzyma nagrodę w postaci wsparcia największego szpitala dziecięcego, a gdyby takiego nie było – szpitalowi z największym oddziałem dziecięcym.

- Akcja łączy dwa szczytne cele: jeden ogólnospołeczny – zwiększenie frekwencji wyborczej i jeden osobiście, lokalnie bliski każdemu głosującemu – wsparcie szpitala we własnym mieście – wyjaśnia Marek Kujawa, Prezes Zarządu Fundacji „Młode Umysły dla Polski”. - Nasza inicjatywa łączy różnych ludzi, którzy chcą czynić dobro: tych, którzy chcą wspomóc leczenie chorych dzieci, tych, którzy chcą zwiększenia obywatelskiej świadomości oraz tych, którym zależy na rozpropagowaniu szczytnych celów naszej fundacji. Wykorzystamy dobrą tradycję rywalizacji miast, która zawsze działa dopingująco. A przecież nawet jeśli jedno miasto przegra, to i tak wygramy wszyscy, bo pieniądze otrzyma inny szpital.

Kto zechce wesprzeć akcję, czyli mieć wkład w ufundowanie nagrody – może wpłacić pieniądze na konto fundacji. Szczegóły na www.miastowybiera.pl
 

opr. RK

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Kobieta
  Czwartek, 06.10

  świetny pomysł, oby tylko frekwencja dopisała

 2. 2
  +7
  ~ gosiaf
  Czwartek, 06.10

  popieram!!!

 3. 3
  +5
  ~ seba
  Czwartek, 06.10

  Jest jeden mały problem. DUUUŻO elblążan jest tutaj zameldowanych tylko i wyłącznie dlatego że jak wyrabiali dowody to jeszcze faktycznie byli w mieście. A ilu wyjechało, zwłaszcza w grupie wiekowej 18-25 to inna historia. Niemniej jednak cel szczytny...

 4. 4
  +2
  ~ nikt
  Czwartek, 06.10

  przekupstwo troche takie.. pomachaj osłowi marchewką przed nosem to zacznie iść? no o tyle dobrze, mam nadzieję, że pieniądze pójdą do naprawdę tych, którzy potrzebują ich do leczenia

 5. 5
  --4
  ~ wołający na puszczy
  Czwartek, 06.10

  Styropianowa hołota która sprzedała nam ojczyznę i mataczy żeby się uwiarygodnić. Co to w ogóle za frymarczenie zdrowiem dzieci wy tępe żłoby. To co frekfencja wyborcza ma decydować gdzie pilniej potrzebne są pieniądze? Kiedy skończą się rządy idiotów, ludzie przecież nie jesteście wszyscy głupkami

 6. 6
  +1
  ~ nawrócony
  Czwartek, 06.10

  jak za Goebbelsa propaganda

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0802209377289