Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Tadeusz Naguszewski - dlaczego warto na mnie zagłosować?

05.10.2011, 05:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tadeusz Naguszewski - dlaczego warto na mnie zagłosować?
REKLAMA

Kim jestem? Elblążanin od urodzenia. Lekarz. Ordynator II oddziału chorób wewnętrznych w WSzZ w Elblągu. Dyrektor medyczny tego szpitala od 1999 r. Przewodniczący PO w Elblągu do 2010 r. Wieloletni samorządowiec, radny Rady Miejskiej w Elblągu, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Poseł na Sejm Rzeczypospolitej VI kadencji. Żonaty, dwoje dzieci.

W ubiegłych wyborach do sejmu, ponad 15 tys. obywateli okręgu elbląskiego obdarzyło mnie swoim zaufaniem, za które jestem bardzo wdzięczny.

Czas VI kadencji Sejmu Rzeczypospolitej minął szybko, gdyż był okresem intensywnej, wytężonej i trudnej pracy w Komisji Zdrowia i Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Obfitował w liczne interpelacje, zapytania poselskie i wystąpienia sejmowe.

Do wiedzy i umiejętności dyrektora medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz wieloletniego samorządowca, dołożyłem doświadczenie parlamentarne i spożytkowałem je dla dobra naszego regionu (angiograf dla Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia, możliwość swobodnej żeglugi z Zalewu Wiślanego na Bałtyk, termomodernizacja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, zapewnienie w budżecie środków na zabezpieczenie przeciwpowodziowe Żuław i Powiśla).

Możliwość bezpośredniej komunikacji z Państwem daje mi poczucie więzi, wzmacniania siły do działania, dlatego w moim biurze poselskim drzwi były i będą zawsze otwarte, by móc rozwiązywać ludzkie problemy.

Jeżeli uznacie Państwo te wartości za swoje, dokonajcie wyboru szczęśliwej 7 na liście Platformy Obywatelskiej............................................... Materiał sfinansowany przez KW Platforma Obywatelska RP ..............................................
 

Oceń tekst:

Ocen: 26

%30.8 %69.2
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.099394798278809