Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

PGNiG Superliga Kobiet - 2014/2015


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. MKS Selgros Lublin 22 39 19 1 2 703 - 556
2. Vistal Gdynia 22 36 18 0 4 697 - 564
3. Energa AZS Koszalin 22 31 15 1 6 600 - 558
4. SPR Pogoń Baltica Szczecin 22 30 13 4 5 624 - 534
5. KGHM Metraco Zagłębie Lubin 22 30 13 4 5 600 - 558
6. Start Elbląg 22 24 11 2 9 643 - 614
7. KPR Ruch Chorzów 22 23 11 1 10 596 - 628
8. KPR Jelenia Góra 22 17 7 3 12 599 - 639
9. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 11 5 1 16 549 - 653
10. Aussie Sylex Sambor Tczew 22 10 3 4 15 539 - 613
11. Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 8 3 2 17 594 - 696
12. SPR Olkusz 22 5 2 1 19 528 - 659



1. kolejka - 3. września 2014 (Środa)
KPR Jelenia Góra 24 : 38 MKS Selgros Lublin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 31 : 30 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 27 : 22 Aussie Sylex Sambor Tczew
SPR Olkusz 23 : 36 Start Elbląg
Vistal Gdynia 36 : 29 Energa AZS Koszalin
SPR Pogoń Baltica Szczecin 35 : 24 KPR Ruch Chorzów
2. kolejka - 6/7. września 2014 (Sobota / Niedziela)
KPR Ruch Chorzów 30 : 23 SPR Olkusz
Aussie Sylex Sambor Tczew 24 : 31 MKS Selgros Lublin
Energa AZS Koszalin 29 : 21 KPR Jelenia Góra
Start Elbląg 25 : 25 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 24 : 40 Vistal Gdynia
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 26 : 22 SPR Pogoń Baltica Szczecin
3. kolejka - 20/21. września 2014 (Sobota / Niedziela)
SPR Pogoń Baltica Szczecin 26 : 20 Aussie Sylex Sambor Tczew
SPR Olkusz 20 : 34 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 : 24 KPR Ruch Chorzów
Start Elbląg 29 : 33 Vistal Gdynia 20. września 2014 15:00
KPR Jelenia Góra 35 : 28 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
MKS Selgros Lublin 29 : 22 Energa AZS Koszalin
4. kolejka - 24. września 2014 (Środa)
Aussie Sylex Sambor Tczew 21 : 22 Energa AZS Koszalin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 : 40 MKS Selgros Lublin 1. października 2014
Start Elbląg 29 : 26 KPR Jelenia Góra 24. września 2014 18:00
KPR Ruch Chorzów 26 : 23 Vistal Gdynia
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 38 : 27 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
SPR Pogoń Baltica Szczecin 34 : 19 SPR Olkusz
5. kolejka - 27/28. września 2014 (Sobota / Niedziela)
SPR Olkusz 25 : 25 Aussie Sylex Sambor Tczew
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 25 : 35 SPR Pogoń Baltica Szczecin
Vistal Gdynia 34 : 25 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KPR Jelenia Góra 30 : 26 KPR Ruch Chorzów
MKS Selgros Lublin 32 : 25 Start Elbląg 27. września 2014 18:00
Energa AZS Koszalin 28 : 26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
6. kolejka - 4/5. października 2014 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 25 : 36 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Start Elbląg 31 : 27 Energa AZS Koszalin 4. października 2014 16:00
KPR Ruch Chorzów 26 : 37 MKS Selgros Lublin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 31 : 31 KPR Jelenia Góra
SPR Pogoń Baltica Szczecin 24 : 32 Vistal Gdynia
SPR Olkusz 28 : 17 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
7. kolejka - 18/19. października 2014 (Sobota / Niedziela)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 26 : 31 Aussie Sylex Sambor Tczew
Vistal Gdynia 36 : 17 SPR Olkusz
KPR Jelenia Góra 22 : 22 SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin 34 : 27 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 5. listopada 2014
Energa AZS Koszalin 27 : 23 KPR Ruch Chorzów
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 34 : 31 Start Elbląg 18. października 2014 16:00
8. kolejka - 25/26. października 2014 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 25 : 30 Start Elbląg 25. października 2014 17:00
KPR Ruch Chorzów 28 : 20 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 23 : 24 Energa AZS Koszalin
SPR Pogoń Baltica Szczecin 23 : 23 MKS Selgros Lublin
SPR Olkusz 29 : 34 KPR Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 26 : 30 Vistal Gdynia
9. kolejka - 8/9. listopada 2014 (Sobota / Niedziela)
Vistal Gdynia 33 : 26 Aussie Sylex Sambor Tczew
KPR Jelenia Góra 33 : 27 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
MKS Selgros Lublin 31 : 26 SPR Olkusz 14. października 2014
Energa AZS Koszalin 26 : 23 SPR Pogoń Baltica Szczecin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 : 28 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Start Elbląg 31 : 23 KPR Ruch Chorzów 8. listopada 2014 19:00
10. kolejka - 15/16. listopada 2014 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 25 : 28 KPR Ruch Chorzów
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 23 : 22 Start Elbląg 12. listopada 2014 18:30
SPR Pogoń Baltica Szczecin 30 : 26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
SPR Olkusz 23 : 24 Energa AZS Koszalin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 18 : 38 MKS Selgros Lublin
Vistal Gdynia 39 : 26 KPR Jelenia Góra
11. kolejka - 22/23. listopada 2014 (Sobota / Niedziela)
KPR Jelenia Góra 25 : 27 Aussie Sylex Sambor Tczew
MKS Selgros Lublin 29 : 25 Vistal Gdynia
Energa AZS Koszalin 36 : 23 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 28 : 27 SPR Olkusz
Start Elbląg 24 : 23 SPR Pogoń Baltica Szczecin 19. listopada 2014 18:00
KPR Ruch Chorzów 30 : 30 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
12. kolejka - 3/4. stycznia 2015 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 16 : 27 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KPR Ruch Chorzów 18 : 26 SPR Pogoń Baltica Szczecin
Start Elbląg 34 : 27 SPR Olkusz 3. stycznia 2015 18:00
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 : 30 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Energa AZS Koszalin 22 : 20 Vistal Gdynia
MKS Selgros Lublin 31 : 23 KPR Jelenia Góra
13. kolejka - 10/11. stycznia 2015 (Sobota / Niedziela)
MKS Selgros Lublin 29 : 28 Aussie Sylex Sambor Tczew
KPR Jelenia Góra 29 : 22 Energa AZS Koszalin
Vistal Gdynia 35 : 32 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 : 29 Start Elbląg 10. stycznia 2015 17:00
SPR Olkusz 26 : 28 KPR Ruch Chorzów
SPR Pogoń Baltica Szczecin 24 : 24 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
14. kolejka - 17/18. stycznia 2015 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 19 : 19 SPR Pogoń Baltica Szczecin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 25 : 20 SPR Olkusz
KPR Ruch Chorzów 25 : 21 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Vistal Gdynia 37 : 33 Start Elbląg 17. stycznia 2015 15:00
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 26 : 30 KPR Jelenia Góra
Energa AZS Koszalin 24 : 27 MKS Selgros Lublin
15. kolejka - 24/25. stycznia 2015 (Sobota / Niedziela)
Energa AZS Koszalin 30 : 23 Aussie Sylex Sambor Tczew
MKS Selgros Lublin 41 : 29 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KPR Jelenia Góra 31 : 35 Start Elbląg 24. stycznia 2015 17:00
Vistal Gdynia 41 : 30 KPR Ruch Chorzów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 19 : 24 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
SPR Olkusz 27 : 38 SPR Pogoń Baltica Szczecin
16. kolejka - 2015-01-31 / 2015-02-01 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 27 : 24 SPR Olkusz
SPR Pogoń Baltica Szczecin 32 : 24 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 29 : 26 Vistal Gdynia
KPR Ruch Chorzów 26 : 25 KPR Jelenia Góra
Start Elbląg 27 : 34 MKS Selgros Lublin 31. stycznia 2015 17:00
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 28 : 28 Energa AZS Koszalin
17. kolejka - 7/8. lutego 2015 (Sobota / Niedziela)
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 28 : 28 Aussie Sylex Sambor Tczew
Energa AZS Koszalin 29 : 24 Start Elbląg 7. lutego 2015 15:00
MKS Selgros Lublin 39 : 30 KPR Ruch Chorzów 14. stycznia 2015
KPR Jelenia Góra 26 : 29 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Vistal Gdynia 25 : 20 SPR Pogoń Baltica Szczecin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 : 23 SPR Olkusz
18. kolejka - 14/15. lutego 2015 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 27 : 28 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
SPR Olkusz 20 : 32 Vistal Gdynia
SPR Pogoń Baltica Szczecin 36 : 30 KPR Jelenia Góra
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 24 : 31 MKS Selgros Lublin 11. marca 2015
KPR Ruch Chorzów 28 : 32 Energa AZS Koszalin
Start Elbląg 35 : 24 Olimpia-Beskid Nowy Sącz 14. lutego 2015 17:30
19. kolejka - 21/22. lutego 2015 (Sobota / Niedziela)
Start Elbląg 30 : 24 Aussie Sylex Sambor Tczew
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 : 30 KPR Ruch Chorzów
Energa AZS Koszalin 27 : 22 KGHM Metraco Zagłębie Lubin
MKS Selgros Lublin 24 : 30 SPR Pogoń Baltica Szczecin
KPR Jelenia Góra 26 : 24 SPR Olkusz
Vistal Gdynia 34 : 28 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
20. kolejka - 2015-02-28 / 2015-03-01 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 20 : 29 Vistal Gdynia
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28 : 22 KPR Jelenia Góra
SPR Olkusz 23 : 29 MKS Selgros Lublin
SPR Pogoń Baltica Szczecin 30 : 23 Energa AZS Koszalin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 32 : 27 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KPR Ruch Chorzów 31 : 28 Start Elbląg
21. kolejka - 7/8. marca 2015 (Sobota / Niedziela)
KPR Ruch Chorzów 35 : 31 Aussie Sylex Sambor Tczew
Start Elbląg 24 : 24 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 8. marca 2015 17:30
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 : 36 SPR Pogoń Baltica Szczecin
Energa AZS Koszalin 34 : 26 SPR Olkusz
MKS Selgros Lublin 32 : 28 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 25. marca 2015
KPR Jelenia Góra 25 : 32 Vistal Gdynia
22. kolejka - 14/15. marca 2015 (Sobota / Niedziela)
Aussie Sylex Sambor Tczew 25 : 25 KPR Jelenia Góra
Vistal Gdynia 25 : 24 MKS Selgros Lublin 3. marca 2015
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 : 35 Energa AZS Koszalin
SPR Olkusz 28 : 27 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
SPR Pogoń Baltica Szczecin 36 : 31 Start Elbląg
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 28 : 27 KPR Ruch Chorzów
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.11766386032104