Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

„Bez urazy” podczas czerwcowego „Kina na Obcasach” – wygraj bilety

20.06.2023, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Bez urazy” podczas czerwcowego „Kina na Obcasach” – wygraj bilety

26 czerwca podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Bez urazy” z Jennifer Lawrence i Matthew Broderickiem w rolach głównych. Bilety na czerwcowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

Kino na Obcasach” odbędzie się 26 czerwca br., a filmem, który zobaczą uczestnicy będzie komedia „Bez urazy”. W filmie główna bohaterka Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na "randki" z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Reżyserem filmu jest Gene Stupnitsky znany jest jako producent i scenarzysta kultowego serialu "Biuro" ze Stevem Carellem w roli głównej.

 

Przed filmem zostanie wyświetlona rozmowa, którą poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”.


Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało również prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony od Clarins na 150 zł (wybrane kina), bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, Haier – 10% na 1 produkt marki Haier w RTV EURO AGD, studio Kawy – 15% na herbaty, 20% na kawy (do 15 lipca), półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, suplement diety Aflofarm (Laboteq, Hydrominum, Artichoq), FuzeTea.

 

Kino na Obcasach” odbędzie się 26 czerwca o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.

 

Link do zapowiedzi czerwcowego „Kina na Obcasach”: https://youtu.be/rNm71lyKGoM

 

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, HP, RTV EURO AGD, Haier, Ziaja, Coca Cola oraz Storytel.

 

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

 

Miesięcznik „Zwierciadło" to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

 

 

 


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Bez urazy". Zgłoszenia przyjmujemy do 23.06., do godziny 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 23.06., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Uwaga! Organizator wydarzenia zastrzega, że "Kino na Obcasach" jest przeznaczone wyłącznie dla kobiet, dlatego w konkursie mogą wziąć udział jedynie kobiety.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98312091827393