Sobota, 19.06.2021, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama










Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2010

Okręg nr 2 - zobacz, na kogo możesz głosować

19.11.2010, 15:22:12 Rozmiar tekstu: A A A
Okręg nr 2 - zobacz, na kogo możesz głosować

Granice okręgu wyborczego nr 2 (ulice, z których mieszkańcy wybierają swojego radnego z okręgu nr 2): Aleja Józefa Piłsudskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bartnicza, Maurycego Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Krzywoustego, Tadeusza Boya- Żeleńskiego, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Bukowa, Cisowa, Częstochowska, Pułkownika Stanisława Dąbka od 113 do końca (nieparzyste),  Pułkownika Stanisława Dąbka od 132 do końca (parzyste), Druskiennicka, Dworkowa, Juliana Fałata od 30 do końca , Formierzy, Fromborska, Gdyńska, Głogowa, Poli Gojawiczyńskiej, Gorzowska, Grabowa, Grodzieńska, Hodowlana, Jarzębinowa, Jaworowa, Jelenia Dolina, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Michała Kajki, Kalinowa, Kaliska, Kamienna, Jana Kasprowicza, Kaszubska, Katowicka,Piotra Kłoczowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki od 140 do końca (parzyste), Kowieńska, Krakowska, Królewiecka od d 162 do końca (parzyste), , Królewiecka od 191 do końca (nieparzyste), Leona Krczukowskiego. Aleksandra Krzyżanowskiego, Legionów, Leszczynowa, Stanisława Leszczyńskiego, Bolesława Leśmiana, Leśna, Lipowa, Lubartowska, Lubelska, Lwowska, Łowicka, Waleriana Łukasińskiego, Kornela Makuszuńskiego, Marymoncka, Metalowców, Mieszka I, Modlińska, Modrzewiowa, Jana Myliusa, Zofii Nałkowskiej, Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Niepodległości, Nowogródzka, Odlewników, Ogólna, Okrężna, Olchowa, Władysława Orkana, Orzechowa, Osiedle Marynarzy, Ostródzka, Ignacego Padarewskiego, Pawia, Pińska, Pomorska, Janiny Porazińskiej, Haliny Poświatowskiej, Poznańska, Stanisława Przybyszewskiego, Rumiankowa, Lucjana Rydla, Sarnia, Władysława Sikorskiego, Skierniewicka, Smolna, Sosnowa, Społeczna, Leopolda Staffa, Stawowa, Strumykowa, Majora Henryka Sucharskiego, Suwalskiego, Władysława Syrkomli, Szczecińska, Szczygla, Jana Szucha, Świerkowa, Tarnopolska, Tarnowska, Turbinowców, Juliana Tuwima, Ludwika, Waryńskiego,  Węgrowska, Wiązowa, Wilcza, Wileńska, Winnicka, Wiślicka, Stanisława Witkiewicza, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Wrzosowa, Zakątek, Zakopiańska, Żyrardowska.

Pełna lista kandydatów w okręgu nr 2:
    
     Demokratyczny Elbląg
     1. Piotr Antoni Kamiński
     2. Henryk Mongiało
     3. Adam Arkadiusz Bendyk
     4. Janina Barbara Kremska
     5. Henryk Jackiewicz
     6. Mirosław Andrzej Kacprzak
    
     Sojusz Lewicy Demokratycznej
     1. Marek Jerzy Gliszczyński
     2. Ryszard Klim
     3. Małgorzata Dorota Sowicka
     4. Krystyna Elżbieta Sandecka
     5. Andrzej Zdzisław Jankowski
     6. Mieczysław Domińczak
     7. Bronisław Rozmarynowski
     8. Dariusz Cezary Urbański
     9. Wojciech Grzegorz Rudnicki
     10. Teresa Paszylk
    
     Prawo i Sprawiedliwość
     1. Janusz Hajdukowski
     2. Paweł Tomasz Fedorczyk
     3. Waldemar Jerzy Tatarski
     4. Jacek Leon Domeracki
     5. Beata Nosarzewska
     6. Andrzej Fedak
     7. Janusz Bredziński
     8. Janusz Władysław Dymiszkiewicz
     9. Jadwiga Krystyna Literska
     10. Leszek Józef Kapczyński
    
     Stowarzyszenie Elbląski Dobry Samorząd
     1. Sławomir Kazimierz Jezierski
     2. Bogusław Milusz
     3. Tadeusz Andrzej Kacprzak
     4. Adam Mariusz Krause
     5. Anna Garbarska-Werner
     6. Jadwiga Stanisława Pietrzak
     7. Piotr Ziębka
     8. Mariusz Mirosław Hejnowicz
     9. Leon Jerzy Budzisiak
    
     Platforma Obywatelska RP
     1. Elżbieta Kazimiera Gelert
     2. Grażyna Teresa Kluge
     3. Ryszard Stanisław Zgirski
     4. Maria Kosecka
     5. Arkadiusz Tomasz Burczyk
     6. Edward Stasiuk
     7. Krzysztof Piotr Sawicki
     8. Dariusz Jacek Pałka
     9. Agata Ewa Lipska
     10. Małgorzata Adamowicz
    
     Elbląski Komitet Obywatelski
     1. Tadeusz Chmielewski
     2. Hieronim Stanisław Guzowski
     3. Jacek Songin
     4. Bartłomiej Przybyszewski
     5. Andrzej Czajkowski
     6. Mieczysław Czesław Wolski
     7. Ryszard Miszk
     8. Jan Bachorski
     9. Ewa Szwarc
     10. Ewa Teresa Przybyłek
    
     Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke
     1. Tomasz Jacek Kaczkowski
     2. Jacek Szczęsny
     3. Wojciech Cezary Łabecki
     4. Joanna Izabela Krzeszewska
     5. Grażyna Mariola Lewandowska
 
    Porozumienie Samorządowo-Ludowe
    1. Tadeusz Kozłowicz
    2. Beata Lidia Chrościcka
    3. Krzysztof Kawałkowski
    4. Krzysztof Nowak
    5. Leokadia Kiersz
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.