Wtorek, 18.05.2021, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama










Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2010

Okręg nr 1 - zobacz, na kogo możesz głosować

19.11.2010, 15:26:43 Rozmiar tekstu: A A A
Okręg nr 1 - zobacz, na kogo możesz głosować

Granice okręgu wyborczego nr 1 (ulice, z których mieszkańcy wybierają swojego radnego z okręgu nr 1): Aleja Odrodzenia, Armii Ludowej, Browarna od 27 do 94, Brzeska, Pułkownika Stanisława Dąbka od 37 do 111 ((nieparzyste), Działdowska, Elektryczna, Grażyny, Helska, Macieja Kalenkiewicza, Marcina Kasprzaka, Krakusa, Ks. Andrzeja Klimuszki, Lubraniecka, Łubinowa, Jana Matejki, Mazurska, Obrońców Pokoju, Stefana Okrzei, Leopolda Okulickiego, Piławska, Płocka, Podgórna, Pokorna, Poprzeczna, Portowa, Pszenicza, Tadeusza Rechniewskiego, Robotnicza od 142 do końca (parzyste), Robotnicza od 107 do końca (nieparzyste), Rodziny Nalazków, Rypińska, Rzepakowa, Słonecznikowa, Stefana Batorego, Szarych Szeregów, Topolowa, Wiejska, Żytnia.

Pełna lista kandydatów w okręgu nr 1:
    
     Demokratyczny Elbląg
     1. Stefan Bolesław Rembelski
     2. Magdalena Szczepkowska
     3. Rafał Zbigniew Listewnik
     4. Waldemar Czesław Wasilewski
     5. Marek Błaszczyk
     6. Andrzej Freda
    
     Sojusz Lewicy Demokratycznej
     1. Juliusz Dziewałtowski-Gintowt
     2. Anna Tomczak
     3. Ewa Przespolewska
     4. Danuta Elżbieta Tchorowska
     5. Teresa Goryszewska
     6. Iwona Gniado
     7. Witold Ławrynowicz
     8. Stanisław Jan Tomczyński
     9. Andrzej Litkowski
     10. Michał Jedynak
    
     Prawo i Sprawiedliwość
     1. Halina Maria Sałata
     2. Rafał Traks
     3. Jolanta Lisewska
     4. Tomasz Rylski
     5. Piotr Janusz Pietruczuk
     6. Kazimierz Kołodziejczyk
     7. Henryk Kazimierz Kamiński
     8. Tomasz Dramiński
     9. Bogusław Grzegorzewski
     10. Wincenty Kiezik
    
     Stowarzyszenie Elbląski Dobry Samorząd
     1. Jan Jacek Pączkowski
     2. Jan Witkowski
     3. Krzysztof Lech Święcicki
     4. Irena Derewecka
     5. Regina Cysarz
     6. Władysław Andrzej Drużkowski
     7. Janusz Józef Pająk
     8. Stanisław Szysz
    
     Platforma Obywatelska RP
     1. Marek Kucharczyk
     2. Andrzej Sławomir Soja
     3. Robert Turlej
     4. Adam Charłampowicz
     5. Mirosława Maria Kozioł
     6. Wojciech Marian Paczkowski
     7. Krzysztof Adam Komorowski
     8. Dorota Teresa Filipek
     9. Romuald Zbigniew Michałowski
     10. Małgorzata Magdalena Wilczak
    
     Elbląski Komitet Obywatelski
     1. Witold Łada
     2. Marian Peters
     3. Mirosław Pelc
     4. Artur Mieczysław Urban
     5. Zbigniew Pąsik
     6. Andrzej Malinowski
     7. Adam Roman Górnicki
     8. Janusz Ryszard Hochleitner
     9. Marian Duszak
    
     Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke
     1. Edward Meger
     2. Agnieszka Monika Kowalska
     3. Michał Kowalczyk
     4. Kamil Piotr Szandrocha
     5. Irena Szczęsna
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19002795219421