Piątek, 1.07.2022, Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Kobieta poszukuje świadków zdarzenia. Jej tata doznał ciężkich obrażeń (aktualizacja)

16.06.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kobieta poszukuje świadków zdarzenia. Jej tata doznał ciężkich obrażeń (aktualizacja)
fot. archiwum prywatne

Na portalu społecznościowym facebook pani Katarzyna opublikowała apel. Kobieta poszukuje świadków zdarzenia, w wyniku którego jej tata doznał ciężkich obrażeń. -  Do tej pory pozostaje nieprzytomny w szpitalu – informuje.


Do zdarzenia doszło 21 maja wieczorem w Bażantarni.  - Jeśli cokolwiek widziałeś/aś, albo chociaż byłeś/aś obecny/a w tym miejscu 21 maja wieczorem, proszę, napisz do mnie wiadomość – prosi pani Katarzyna


Kobieta przypuszcza, że do zdarzenia najprawdopodobniej doszło przy jednej z wiat na polanie. Sprawa została zgłoszona na policję, jednak elblążanka postanowiła zwrócić się z apelem do internautów, by znaleźć świadków tego zdarzenia.


Pani Katarzyna  prosi, by osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć w tej sprawie zgłosiły się na policję lub  napisały na poszukuje.swiadkow.elblag@outlook.com.


 

Aktualizacja:


Jak informuje Jakub Sawicki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu w tej sprawie obecnie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury. - Zostanie powołany biegły z zakresu medycyny, który określi zakres obrażeń – zapewnia.

 

Mężczyzna brał udział w imprezie. To uczestnicy wydarzenia wezwali karetkę do mężczyzny. Sprawa została do nas zgłoszona i prowadzimy czynności. Przesłuchaliśmy świadków, odbyły się oględziny miejsca. Więcej na tę chwilę nie mogę powiedzieć

 

– zaznaczył Jakub Sawicki.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Cd
  Środa, 15.06

  O jakie zdarzenie chodzi? Jak nazywają się osoby które proszą o pomoc? Poprzez jaką stronę, aplikację czy e mail można się kontaktować? Nic tu nie wiadomo, postarajcie się chociaż trochę pismaki, to zwiększa szanse na pomoc.

 2. 2
  +1
  ~ Xardas
  Środa, 15.06

  Współczuje , bazantarnia nie jest bezpiecznym miejscem wiem z autopsji ze bez swoich ludzi lepiej samemu tam nie chodzić …

 3. 3
  --1
  ~ Mario
  Środa, 15.06

  Trzeba kamer

 4. 4
  +1
  ~ Moj tata tez jakies 10lat temu zostal pobity
  Środa, 15.06

  Nie wiadomo kto gdzie i jak....nie dalo sie tego wyjaśnić ani nikogo ukarac:( zmarl po tym

 5. 5
  --3
  ~ kjm
  Czwartek, 16.06

  A co na to obrońcy budowy ul. Wschodniej? Czy tam jest bezpiecznie?

 6. 6
  +2
  ~ jakies info?
  Czwartek, 16.06

  ale że co, potrącił go samochód? spadł z drzewa? potkną się? pies go pogryzł?

 7. 7
  +5
  ~ szukajcie, a...
  Czwartek, 16.06

  Była "impreza" wiatowa. Było więcej niż 1 osoba. Nikt nie widział co się stało? Inne jest pobicie, a inny jest wypadek. Skoro "uległ wypadkowi", to np. wiata na niego się przewróciła, spadł ze skarpy, wpadł do rzeki, ..., . Jeżeli ktoś go pobił, to co robili w tym czasie inni uczestnicy "imprezy"? Cały czas odkażali harleya czy już byli niezdolni do jego dosiadania? A może bili , bo zbyt wiele odkażalnika sam spożył a oni niedoodkażeni. Kto szuka guza w Bażantarni wieczorem? W tekście trudno cokolwiek zrozumieć. Po miesiącu już "zostanie powołany biegły" - typowo policyjne tempo żółwie. Nie wydaje się aby sprawa była tak trudna. ktoś coś podkręca.

 8. 8
  --2
  ~ On
  Czwartek, 16.06

  Bażantaria to piękne miejsce ale i bardzo niebezpieczne...w pojedynkę... Może w końcu władze miasta pomyślą o kamerach w tym pięknym miejscu...przynajmniej tam gdzie są wiaty...restauracja oraz na szlakach... Zwracam się z prośbą do "CD" oraz "Jakieś info"...czytajcie w całości i że zrozumieniem artykuły...tam wszystko jest ...I odpowiedzi na Wasze pytania!

 9. 9
  +2
  ~ Jez
  Czwartek, 16.06

  A milicja pewnie nic nie robi wolą się wozić po mieście jak ganksterzy i patrzeć na ludzi jak bandytow

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5930581092834