Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Zajęcia dla najmłodszych w Lokomotywie

08.04.2024, 14:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zajęcia dla najmłodszych w Lokomotywie

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lata na zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”, a z nieco starszymi 4-6 lat na „Bajkowy podwieczorek”. W trakcie zajęć będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem na kwiecień.


„Stacyjka”:


10.04, godz. 10:30 - zajęcia inspirowane będą książką „Kicia Kocia i Nunuś. Co robisz?” Anity Głowińskiej. Podczas zajęć uczestnicy zajęć wraz z bohaterami książki: Kicią Kocią i Nunusiem pobawią się w zabawę "zgaduj - zgadula", próbując odgadnąć, co najbardziej lubi robić młodszy braciszek Kici Koci. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.


24.04, godz. 10:30 - zajęcia inspirowane będą książką „Pola i Piotruś. Balon” Camilli Reid. W czasie zajęć uczestnicy będą się doskonale bawić z wykorzystaniem balonów i baniek mydlanych. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.


„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.


„Bajkowy podwieczorek”:


25 kwietnia, godz. 16:30 - zajęcia inspirowane będą książką„Nic nie przestraszy misia”  Elizabeth Dale. Podczas zajęć uczestnicy poznają uroczą niedźwiedzią rodzinę, w której najmłodszy z misiów budzi się z powodu przerażającego hałasu. Co obudziło misia i jak oswoić strachy i lęki - dzieci dowiedzą się w trakcie spotkania. Zajęcia pełne będą zabaw, piosenek i innych atrakcji, a w części plastycznej powstaną misiowe maski.

 

„Bajkowy podwieczorek” to cykl popołudniowych spotkań w bibliotece dla małych czytelników, mający na celu stworzenie bezpiecznej przestrzeni do słuchania, czytania, zabawy oraz tworzenia w oparciu o literaturę dla najmłodszych.


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4956729412079