Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Ruszają zbójnickie spotkania teatralne. Pierwszy plenerowy spektakl już jutro

09.07.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ruszają zbójnickie spotkania teatralne. Pierwszy plenerowy spektakl już jutro

Już w najbliższą niedzielę ruszają zbójnickie spotkania teatralne dla całych rodzin. Niezmiennie od kilku już lat „Rozbójnicy na ulicy” bawią do łez, dostarczają wzruszeń i nieskończonej ilości emocji. Tak będzie i w tym roku.

 

Klasycznie - w dwie niedziele lipca oraz dwie niedziele sierpnia - zbójnicka banda będzie wyczekiwała z bezpłatnymi, przypinkowymi biletami na małych i dużych miłośników teatru. W tym roku będzie sporo nowości repertuarowych i…. jeden spektakl nocny! A wszystko za sprawą rozbójnickiej ekipy ze Spółdzielni Socjalnej IDEA oraz zaproszonych przez nią artystów. 
„Będzie intrygująco, będzie kolorowo, będzie teatralnie, będzie różnorodnie, będzie nawet po ciemaku - no będzie zacnie. Wystarczy dołączyć do naszej zbójnickiej bandy zgodnie z kalendarzem zdarzeń przedziwnych, zaplanowanych szczegółowo z największą starannością” – podkreślają organizatorzy. 


Już w najbliższą niedzielę 10 lipca o godzinie 16.00 na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL nastąpi oficjalne otwarcie 6. sezonu „Rozbójników na ulicy”. Co będzie się grało/działo?


Plenerowy spektakl teatralny „Szałaputki”. Niedziela, 10.07, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria El


Chcecie poznać przygody nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwa? Chcecie się dowiedzieć czy uda im się przechytrzyć lisa? Czy przezwyciężą swój strach? Jak potoczą się losy zwariowanych bohaterów? To trzeba zobaczyć na własne oczy!


Przedstawienie teatru Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich to pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Idealny na dobry start. A po spektaklu rozbójnicy zapraszają na rodzinną zabawę w skarpetkowy teatr.
Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własnego, skarpetkowego, spektakularnego bohatera, którego nauczą się animować.
Jak co roku wstęp na wszystkie spektakle i warsztaty jest bezpłatny.


Projekt "Rozbójnicy na ulicy" realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląga. Partnerami tegorocznych wydarzeń są Centrum Sztuki Galeria EL, Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Biblioteka Elbląska.
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.305645942688