Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Muzycznie w Elbląskiej Strefie Kibica

15.05.2012, 08:30:32 Rozmiar tekstu: A A A
Muzycznie w Elbląskiej Strefie Kibica
źródło: www.deluzers.com

Elbląska Strefa Kibica to nie tylko wspólne kibicowanie i oglądanie meczów. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wśród nich będą niespodzianki muzyczne. Oto dwa kolejne zespoły, które w dniach od 8.06. do 01.07. wystąpią w Elbląskiej Strefie Kibica.

Zespół muzyczny DeLuzers powstał we wrześniu 2001r. w Inowrocławiu. Grupę tworzą profesjonalni muzycy grający na co dzień w swoich rodzimych formacjach (m.in. Quidam). Repertuar zespołu stanowią doskonale znane przeboje (covery) szeroko rozumianej muzyki pop-rockowej i rockowej (od The Beatles, Czesława Niemena, przez hity lat 70-tych i 80-tych BeeGees, George Michael, Maryla Rodowicz), aż po współczesne przeboje, znane z anteny radiowej.

Długoletni staż każdego z muzyków, bardzo dobry warsztat oraz wysokiej klasy sprzęt pozwalają zespołowi na osiągnięcie profesjonalnego brzmienia, zapewniając tym samym komfort i przyjemność odbioru granej przez DeLuzers muzyki. Zespół podczas Elbląskiej Strefy Kibica wystąpi 20.06.

Skład zespołu:
Iwona Jasińska – wokal
Robert "Myca" Kowalski – wokal
Maciej Meller - gitara el.
Zbigniew Florek - instr. Klawiszowe
Piotr Sieradzki - git. Basowa
Maciej Wróblewski - perkusja.

Grupa Bluszcz pochodzi z Lubawy i od kilku lat tworzy muzykę blues-rockową. Poza własną twórczością chętnie wykonują utwory T. Nalepy, B.B. Kinga, E. Claptona itp. Można ich usłyszeć na imprezach typu: dni miasta, zloty motocyklowe, koncerty klubowe i oczywiście w niektórych rozgłośniach radiowych.

Najnowszym wydarzeniem zespołu jest nagrana płyta: "Bluszcz Live Akustycznie" w Polskim Radio Olsztyn. Zespół podczas Elbląskiej Strefy Kibica wystąpi 17.06.

 

Biuro Prasowe UM

Euro 2012 - zobacz wyniki, tabele i terminarz »

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ strefa gdańsk międzynarodowa
  Wtorek, 15.05

  będę, będę....oczywiście, że będę ALE W GDAŃSKU na imprezie miedzynarodowej z Hiszpanami z Włochami, Niemcami i Polakami. To będzie strefa a nie tam wasza szuwarowo bagienna. Was też tam zapraszam. Będzie miedzynarodowa wspaniała impreza......oł jeeeee

 2. 2
  +1
  ~ nie kibol
  Wtorek, 15.05

  Mam nadzieję, że przy tej chorej strefie zostaną potrojone odziały Policji!!! A tak przy okazji co jest z "kibicem"?

 3. 3
  +3
  ~ tak będzie
  Wtorek, 15.05

  przyjdzie kupa pijaków i żulernia miejscowa, które nie wie jak dojechac do Gdańska, bedzie lanie po murkach, bicie butelek na głowach i generalnie syf, kiła mogiła, tak jak każdej imprezie w tym mieście, łącznie z juwenaliami, gdzie studenta bez piffa nie uświadczysz, wszyscy hleja na umór ,

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0955500602722