Sobota, 5.12.2020, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Weekend dla Karolinki

06.05.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Teatr Dramatyczny w Elblągu odpowiedział na apel rodziców, małej elblążanki – Karolinki Domżał, która od kilku lat walczy z ostrą białaczką, walczy ze śmiercią... W chwili obecnej jedynym ratunkiem dla tej dziewczynki jest przeszczep szpiku kostnego, koszta tej operacji przerastają możliwości finansowe rodziny i bliskich. Elblążanie niejednokrotnie okazywali zrozumienie w podobnych sytuacjach i otwierali swe serca udzielając pomocy oraz wsparcia. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Wierzymy, że zjednoczymy swe siły i możliwości w walce o życie tego dziecka.
Zachęcamy wszystkie osoby wrażliwe na ból i krzywdy niezawinione, aby włączyły się do naszej wspólnej akcji, aby zechciały skorzystać z bogatej oferty imprez kulturalnych, mających na celu wsparcie finansowe dla Karoliny. Już 6 maja na scenie elbląskiego Teatru odbędzie się nastrojowy i dynamiczny koncert, doskonale znanego i cenionego zespołu „Raz Dwa Trzy”. Po niebywałym sukcesie płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej pt. „Czy te oczy mogą kłamać”, grupa Raz Dwa Trzy proponuje swoją pierwszą od pięciu lat studyjną płytę. „Trudno nie wierzyć w nic” premierę miała 31 marca 2003 roku i od tamtej pory zespół na koncertach prezentuje głównie materiał muzyczny z tej płyty. Nie zabraknie jednak i innych przebojów zespołu. Koncert charytatywny rozpocznie się o godzinie 2000 – 6.05.2004. – Duża Scena – Teatru.

6.05.2004. - godz. 20.00 - koncert zespołu Raz Dwa Trzy
8.05.2004. - godz. 19.00 - "Kolacja dla głupca"

Na podstawie informacji przekazanych przez CKiWM "Światowid"

Więcej informacji o Karolince znajdą Państwo na stronie: http://www.jacolek.republika.pl/
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93667697906494