Poniedziałek, 27.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Wyremontują chodniki

29.08.2007, 13:43:50 Rozmiar tekstu: A A A

Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie remontu zniszczonych chodników przy Grobli Św. Jerzego i Placu Jagiellończyka. Po nowych chodnikach z kostki polbrukowej, elblążanie będą mogli się przejść jeszcze w październiku.

Samorząd miejski ogłosił jeden wspólny przetarg na remont chodników przy Placu i Grobli. Wykonawca powinien być znany w połowie września. Nowy chodnik kładziony będzie na całej długości ulicy Plac Jagiellończyka, od ul. Teatralnej do ul. Karowej, natomiast na ul. Grobla Św. Jerzego remontowi poddany zostanie chodnik zlokalizowany po południowej stronie tej ulicy, na odcinku od skrzyżowania z ul. Związku Jaszczurczego do skrzyżowania z ul. Stanisława Wyspiańskiego.

Zakres robót, obejmuje remont nawierzchni chodników polegający na wymianie istniejącej nawierzchni na nawierzchnię z kostki szarej Pol-bruk, wymianę krawężników, wymianę nawierzchni miejsc postojowych w ul. Pl. Jagiellończyka na kostkę kamienną rzędową oraz regulację urządzeń infrastruktury technicznej.

Niedawno, bo w tym miesiącu, zakończyły się prace związane z remontem chodnika na odcinku ul. Teatralnej. Nowa nawierzchnia z kostki polbrukowej powstała od wjazdu w ul. Plac Jagiellończyka do zjazdu do banku PKO. Roboty wykonało Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów z Elbląga.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anonim
  Czwartek, 30.08

  Na kwiatowej niech zrobią chodniki tam ich brak. Idzie zima i łatwo złamać noge

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96749305725098