Niedziela, 5.04.2020, Imieniny: Irena, Wincenty, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Zbudują boisko piłkarskie przy IV LO

06.07.2007, 08:18:01 Rozmiar tekstu: A A A

Lato tradycyjnie będzie stać pod znakiem remontów i modernizacji elbląskich szkół i placówek oświatowych. Wszystkie prace uszczuplą budżet miasta o dwa miliony złotych. 

Modernizacji poddany zostanie obiekt przy ul. Saperów 14, który dostosowany zostanie do potrzeb V Liceum Ogólnokształcącego. Częściowemu remontowi poddany zostanie dach budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Pocztowej 2. W Szkole Podstawowej nr 9 i Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług wymienione zostaną okna.

W ramach rządowego programu „Blisko boisko” przy IV Liceum Ogólnokształcącym wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej o wymiarach 30 na 60 metrów. Ponadto na boisku w miasteczku szkolnym wykonana zostanie nawierzchnia syntetycznej bieżni i boisk sportowych. Niemniej jak przyznaje rzeczniczka prezydenta Agnieszka Staszewska, rozpoczęcie obu prac jest uzależnione od terminu podpisania umowy pomiędzy ministrem sportu a prezydentem Elbląga.

W marcu bieżącego roku, Henryk Słonina wystąpił do Ministerstwa Edukacji Narodowej o przyznanie środków finansowych w wysokości 368 tys. na remonty: Szkoły Podstawowej nr 1, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz złożył wniosek do Ministra Sportu o dofinansowanie budowy boiska sportowego przy Gimnazjum nr 7. - Prace remontowe w tych obiektach będą wykonywane po rozstrzygnięciu wniosków – wyjaśnia rzeczniczka prasowa elbląskiego urzędu miejskiego.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zdegustowana
  Piątek, 06.07

  a moze Panstwo rzadzacy zadbali o najmlodszych naszych obywateli i zaczeli remontowac zlobki i przedszkola....bo niektore sa w oplakanym stanie...od kilku lat widac jak pieknie zaczynaja wygladac szkoly...a przedzszkola i chodniki wokol- tragedia...a to kiedys te maledzieci beda zarabiac na nasze emerytury i renty...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.