Czwartek, 2.04.2020, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Na ul. Polnej powstanie integracyjny plac zabaw

03.07.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na ul. Polnej powstanie integracyjny plac zabaw
Fot. Ryszard Biel/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 niebawem zmieni się w kompleks, z którego korzystać będą mogły również dzieci niepełnosprawne. Miasto właśnie wybrało wykonawcę zadania. Jest nią firma z Bydgoszczy.

Utworzenie, przy SOS-W nr 2 w Elblągu, multi-kompleksu integracyjno-sensorycznego pod nazwą "Konik Polny" to jedno z zadań Budżetu Obywatelskiego 2019.

W zamyśle pomysłodawców "Konik polny" ma być integracyjnym placem zabaw dla dzieci i młodzieży. Kompleks będzie podzielony na trzy strefy. Strefę maluszka, dostosowaną do potrzeb dzieci wieku od O do 4 lat, gdzie znalazłyby się urządzenia pomocne w nauce chodzenia, rozwijaniu dużej i małej motoryki oraz równowagi. Strefę starszaka dla dzieci w wieku 5- 10 lat i strefę nastolatka dla 11- 15-latków.

W maju tego roku Miasto ogłosiło konkurs na dostawę i montaż urządzeń zabawowych dla inwestycji przy ul. Polnej. Swoje oferty złożyły dwie firmy. Miasto ostatecznie postawiło na Educarium z Bydgoszczy, która zaproponowała wykonanie zadania za 627 265,56 zł (brutto). To ta firma zajmie się realizacją inwestycji.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Otóż
  Środa, 03.07

  Ul. Polna to zapomniana dzielnica z rozsypujacymi się liderami zbk. Dzieci nie mają placow zabaw ,nic by mieć dzieciństwo . Wszystko na park kajki.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.