Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Gdzie kupić mieszkanie w Elblągu? INFO RAPORT o inwestycjach mieszkaniowych

28.12.2018, 17:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gdzie kupić mieszkanie w Elblągu? INFO RAPORT o inwestycjach mieszkaniowych

Z myślą o naszych Czytelnikach oraz o wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania lub domu w Elblągu, przygotowaliśmy kolejną odsłonę INFO raportu dotyczącego inwestycji deweloperskich. Z naszego zestawienia dowiecie się m.in. kto, gdzie i w jakim standardzie buduje mieszkania i domy oraz za ile można je nabyć.


Kamienica Trybunalska – EL INVEST Development


Kamienica Trybunalska – EL INVEST Development
 

 • ul. Trybunalska 18A, Elbląg
 • budynek mieszkalny wielorodzinny z 21 apartamentami + 3 lokale handlowo – usługowe w parterze
 • rozpoczęcie budowy – styczeń 2019 r.
 • budynek pięciokondygnacyjny z antresolami i apartamentami o powierzchni od 24 do 101 m2
 • winda, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, nowoczesna architektura i wyższy standard wykończenia
 • przekazanie kluczy drugi kwartał 2020 r.
   

Kamienica Trybunalska to nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 21 apartamentów, 3 lokale usługowe dostępne z parteru, 23 komórki lokatorskie, windę oraz podziemną halę garażową. To, co wyróżnia tę inwestycję, to położone na najwyższej kondygnacji dwupoziomowe mieszkania z antresolami o wielkości od 27 do nawet 101 m2. 
 

Budynek położony będzie w ścisłym centrum Elbląga, w pobliżu skrzyżowania ulicy Trybunalskiej ze Słoneczną, w sąsiedztwie zabytkowej willi modernistycznej. Architektura Kamienicy Trybunalskiej doskonale nawiązuje do historycznej zabudowy ulicy a jednocześnie jest przykładem udanej ewolucji w kierunku najnowszych rozwiązań architektonicznych z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych ze szkła, jak i naturalnego kamienia. Lokale mieszkalne są bardzo widne, wygodne (nowoczesna aranżacja, duże balkony) i przestronne. Pokoje dzienne skierowane są na południe i południowy zachód, co gwarantuje im doskonałe nasłonecznienie i ciepło. 
 

Rozpoczęcie budowy nastąpi w styczniu 2019 roku, a przekazanie kluczy właścicielom apartamentów odbędzie się w czerwcu 2020 r. Sprzedaż lokali ruszy z początkiem 2019 r. Więcej informacji,w tym wizualizacje i film, znajdziecie na fanpejdżu inwestycji Kamienica Trybunalska na Facebooku. 
 

Biuro sprzedaży apartamentów
- na terenie budowy Osiedla Sadowa przy ul. Sadowej
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17, soboty 9-13
- tel. 661 906 611 lub 661 411 611

- www.kamienicatrybunalska.pl 
- biuro@rynek-pierwotny.net
- polub nas i obserwuj na Facebookuwww.fb.com/kamienicatrybunalska 


Osiedle Kowieńska – EL INVEST DevelopmentOsiedle Kowieńska – EL INVEST Development
 

 •  ul. Kowieńska (Bielany), Elbląg
 • osiedle 24 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na elbląskich Bielanach
 • w trakcie realizacji etap I (12 domów, wszystkie sprzedane)
 • budynki dwukondygnacyjne o powierzchni mieszkalnej 127 m2 wraz z garażem i kotłownią o wielkośc ️24 m2 oraz przynależną działką o wielkości 370 m2
 • obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, ponadstandardowe elementy wykończenia domu (ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, gniazda RTV we wszystkich pokojach, centrala systemu FIBARO)
 • planowane zakończenie budowy osiedla nastąpi latem 2020 r.
   

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej powstaje na elbląskich Bielanach, przy ul. Kowieńskiej. Każdy dom składał się będzie z dwóch kondygnacji i posiadał 127 m2 powierzchni mieszkalnej. Budynki posiadać będą szeroki na 3,5 metra garaż połączony z kotłownią o wielkości 24 m2. Niewątpliwą zaletą osiedla będą obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, na których urządzić będzie można miejsca postojowe nawet dla 5 aut. Do każdego domu przynależeć będzie działka o powierzchni ok. 370 m2. Domy na Osiedlu Kowieńska posiadać będą dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, miejskiej sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej. Deweloper przygotował ciekawe rozkłady wnętrz, z kuchnią otwartą, lub zamkniętą, z większą ilością sypialni bądź mniejszą, za to dodatkową łazienką i garderobą. 
 

W cenę domu oprócz wykonania ścian działowych, wszystkich instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz tynków gipsowych i posadzek cementowych, wliczone jest także wykonanie ponadstandardowych elementów wykończenia domu; ogrzewania podłogowego we wszystkich łazienkach, gniazd RTV we wszystkich pokojach, a także centrali systemu FIBARO wraz z inteligentnymi głowicami termostatycznymi do wszystkich grzejników. Klienci, którzy podejmą decyzję o zakupie domu odpowiednio wcześnie, nie będą musieli płacić za zmiany w zakresie układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek.
 

Pierwsze 12 domów, które zostały już sprzedane, zostaną oddane w połowie 2019 r. Trwają zapisy na II etap inwestycji, którego realizacja rozpocznie się w maju 2019 r. Dostępne domy sprawdzić można na stronie www.osiedlekowienska.net/domy 
 

Biuro sprzedaży domów
- na terenie budowy Osiedla Sadowa przy ul. Sadowej
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17, soboty 9-13
- tel. 661 411 611 lub 661 906 611

- www.osiedlekowienska.net 
- biuro@rynek-pierwotny.net
- polub nas i obserwuj na Facebooku –
www.fb.com/osiedlekowienska 


Osiedle Sadowa – EL INVEST Development


Osiedle Sadowa – EL INVEST Development
 

 • ul. Sadowa 1-9, Elbląg
 • 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych – około 370 mieszkań
 • w trakcie realizacji etap I i II (dwa budynki – 130 mieszkań, wszystkie sprzedane), etap III (1 budynek – 100 mieszkań w tym 4 wolnych) i etap IV (1 budynek – 40 mieszkań w tym 18 wolnych), planowane rozpoczęcie etapu V nastąpi latem 2019 r. (1 budynek – 100 mieszkań)
 • budynki pięciokondygnacyjne – metraże dostępnych mieszkań od 43 do 88 m2
 • windy, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, na zewnątrz dwa duże place do rekreacji (plac zabaw i siłownia zewnętrzna), osiedle ogrodzone i monitorowane
 • zakończenie budowy całego osiedla nastąpi w 2021 r.
   

Osiedle Sadowa to największe i najmodniejsze w ostatnich latach osiedle mieszkaniowe powstające w Elblągu. Świadczy o tym liczba sprzedanych 250 na 370 zaprojektowanych mieszkań. Osiedle składać się będzie z pięciu pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemna halą garażową i komórkami lokatorskimi oraz dwoma dużymi miejscami do rekreacji – placem zabaw i siłownią zewnętrzną. Cały teren będzie zamknięty i monitorowany. Zaprojektowano również wystarczającą liczbę zewnętrznych miejsc postojowych.
 

Obecnie w realizacji znajdują się cztery budynki. Na początku 2019 r. oddany zostanie pierwszy z nich, a kolejny w połowie 2019 r. W obu tych budynkach wszystkie mieszkania zostały sprzedane. W budynku nr 3 i 4 dostępne są ostatnie 22 mieszkania o wielkości od 43 do 88 m2. Rozpoczęcie budowy ostatniego budynku, w którym znajdzie się 100 mieszkań planowane jest latem 2019 r. 
 

Biuro sprzedaży mieszkań
- na terenie budowy przy ul. Sadowej
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17, soboty 9-13
- tel. 661 906 611 lub 661 662 611

- www.osiedlesadowa.net
- biuro@rynek-pierwotny.net
- polub nas i obserwuj na Facebooku –
www.fb.com/osiedlesadowaelblag


PANORAMA ELBLĄGA ul. Fromborska 31


Wiosną 2018 roku rozpoczęliśmy realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Fromborskiej 31 w Elblągu. W budynku zaprojektowano 39 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej od 46m2 do 74 m2  wraz z parkingiem podziemnym z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.  Budynek będą obsługiwały 2 windy, teren zostanie zagospodarowany  elementami zieleni, małej architektury,  nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Zakończenie budowy – IV kwartał 2019 roku.

 

Szczegóły dotyczące powyższej inwestycji znajdują się na stronie: 

www.panoramaelblaga.pl
 

Biuro sprzedaży
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego 
„PRZEMYSŁÓWKA 03” Elbląg  ul. Żytnia 1
55 235 09 09;   693 888 180
www.przemyslowka.com

 


Osiedle przy ul. Łęczyckiej – Ekobud


Osiedle mieszkaniowe przy ul. Łęczyckiej w Elblągu z sześcioma budynkami wielorodzinnymi, wyposażonymi w windy, z garażami podziemnymi. Osiedle w zacisznym i spokojnym miejscu.

Budynki w niskiej zabudowie zaprojektowano w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz niskiej zabudowy, co sprawia, że mieszkańcy mogą poczuć się swobodnie i komfortowo. Osiedle położone w atrakcyjnej części miasta, dobrze skomunikowanej z pozostałymi dzielnicami

 

 • ul. Łęczycka, Elbląg
 • osiedle sześciu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych
 • 264 mieszkań - od 39 do 70 m2
 • podziemna hala garażowa – windy
 • termin zakończenia I etapu (bud  3,5,6) drugi kwartał 2019 roku
 • termin zakończenia II etapu (bud 1,2,4) ostatni kwartał 2019 roku


Biuro sprzedaży 
ul. Bema 5, Elbląg
www.ekobud.ostroda.pl
tel. 693-328-416 lub 603-099-408


REGAL PARK FLAT & BUSINESS


Regal Park – królewski park to w ciągu ostatnich lat jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Elblągu. Wyjątkowe miejsce do zamieszkiwania i prowadzenia biznesu, a dodatkowo idealny sposób na lokatę kapitału, z bardzo dobrą stopą zwrotu. Z racji ilości kondygnacji i położenia u zbiegu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej, będzie to najwyższy budynek w centralnej części miasta.
 

 • inwestycja u zbiegu ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej,
 • trzynaście kondygnacji mieszkalnych,
 • 123 lokale mieszkalne jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe,
 • powierzchnia mieszkań od 37 m2 do prawie 131 m2,
 • ciche windy, obsługa konsjerża,
 • balkony lub tarasy o powierzchni nawet 98 m2
 • dwukondygnacyjny podziemny parking,
 • zakończenie budowy - IV kwartał 2020 roku.
   

Największą atrakcją inwestycji jest ogromny taras wypoczynkowy, z którego rozpościerać się będzie panorama na okolicę – od strony południowej na centrum miasta oraz jezioro Drużno, od strony zachodniej na Stare Miasto i Żuławy Wiślane, od strony północnej na Zalew Wiślany, a od wschodu na park Bażantarnia wraz z Górą Chrobrego.

Parter inwestycji przeznaczony jest na sklepy różnych branż, a lokale w części zachodniej stanowić będą usługi i biura w klasie A. Ciche windy, recepcja, konsjerż, open space – to rozwiązania, których do tej pory brakowało w Elblągu. Centrum miasta, sąsiedztwo najważniejszych instytucji użyteczności publicznej, urzędy, sądy, ośrodki kultury zapewnią łatwy dostęp klientów. 

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.regal-park.pl,
e-mail: aleksandra.krainska@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100


OSIEDLE KOLOROWE


Kolorowe Osiedle przy ul. Niepodległości to obecnie jedno z najszybciej realizowanych inwestycji w Elblągu. Całe osiedle składa się z 7 niewielkich budynków w zabudowie szeregowej. Projektanci doskonale rozplanowali powierzchnię domów: na piętrze umieszczono trzy sypialnie i łazienkę z miejscem na wannę i kabinę oraz garderobę, a na parterze salon z aneksem kuchennym, małą toaletę, duży hol i pomieszczenie gospodarcze.
 

 • ul. Niepodległości, Elbląg,
 • osiedle 7 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,
 • teren strzeżony,
 • plac zabaw, dodatkowy parking dla mieszkańców osiedla,
 • w sprzedaży pozostał ostatni dom,
 • powierzchnia budynków wynosi 121,08 m2, powierzchnia działek od 431 m2 do 171 m2,
 • zakończenie budowy– maj 2019 roku.


Do każdego z domów przynależy duży ogródek i garaż. Osiedle Kolorowe będzie wyposażone we wszystkie miejskie media - centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, kanalizację miejską, instalację deszczową, ciepłą i zimną wodę. W sprzedaży pozostał obecnie ostatni dom.
 

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.freedom-nieruchomosci.pl
e-mail: j.krainski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39, 601 658 100


Grodzieńska - Nowa Inwestycja 


Mamy przyjemność poinformować, o nowej inwestycji deweloperskiej  ,,GRODZIEŃSKA RESIDENCE" w cenionej i poszukiwanej lokalizacji. Wykonawcą przedsięwzięcia jest renomowana Elbląska firma budowlana, gwarant wysokiej jakości, nowoczesnej technologii, wzornictwa,dopracowanego projektu wraz z zagospodarowaniem terenu inwestycji.

Inwestycja składa się z 24 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą techniczną. Lokale o powierzchnia całkowitej od 137,42  do 155,97m2, wraz z garażem. Działki do lokalu od 309 do 574m2, z udziałem w drodze dojazdowej w cenie nieruchomości. Budynki charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i wygodą użytkową.

Lokale ,,skrojone" na miarę, na parterze, znajdziemy duży salon z aneksem kuchennym, wc, garderoba, pomieszczenie techniczne, przedsionek, garaż + taras, na piętrze, 3-sypialnie, 2-łazienki, garderoba. Pomieszczenia są konfigurowane w kilku wersjach, w zależności od powierzchni zabudowy i powierzchni działki.
 

Szczegóły, do wglądu na stronie grodzienska.pl

Domy bardzo ciepłe murowane z dużą ,,powierzchnią szklaną", nawiązujące stylem do sąsiedniego osiedla ,,Słoneczne Bielany".Jeśli masz dość głośnego sąsiedztwa, polowania na miejsce parkingowe, to może ta oferta jest dla Ciebie.


Zainteresowanych zakupem, rezerwacją lokali zapraszamy do Biuro Nieruchomości LEXNOVA
ul. Garbary 6 

Skutecznie pomagamy w uzyskaniu odpowiedniego kredytu (oferta kilkunastu banków).
Pomożemy także korzystnie sprzedać twoją obecną nieruchomość.


Obsługa sprzedaży:
Lexnova nieruchomości e-g
ul. Garbary 6
tel. +48 55 648 50 00,kom 534 974 090
e-mail: biuro@lexnova.pl


M7 Mielczarskiego - zamieszkaj wygodnie!M7 zostało zaprojektowane tak, aby pasowało każdemu! Budynek liczy 57 mieszkań, które posiadają od dwóch do pięciu pokoi.  Wybudowany wiadukt zapewnia szybką, bezkolizyjną komunikację z centrum miasta.  Niedaleko znajduje się również dworzec PKP i PKS. Budynek jest położony w miejscu dobrze skomunikowanym z autobusami oraz blisko wyjazdu na drogę krajową nr 7.
 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą Państwo również plac zabaw i mini siłownię na otwartym powietrzu, sklepy, apteki, szkołę podstawową z orlikiem i nowo wybudowaną zadaszoną halą sportową oraz przedszkole. Niedaleko są również kościoły oraz elbląska uczelnia humanistyczno-ekonomiczna. 

 

 • nowoczesne budownictwo, ciekawa architektura
 • niektóre z mieszkań z tarasami nawet 60m2,
 • komórki lokatorskie na piętrach przy mieszkaniach,
 • cichobieżne windy,
 • hala garażowa na parterze i pierwszym piętrze budynku,
 • mieszkania jedno i dwupoziomowe,
 • termin zakończenia inwestycji- koniec 2019 roku
   

Sprawdź plany mieszkań i zdecyduj, które będzie dla Ciebie idealne!


Biuro sprzedaży:
Centrum Materiałów Budowlanych FALKON
ul. Malborska 52
82-300 Elbląg
Tel. 518 518 567
www.m7mielczarskiego.pl
biuro@m7mielczarskiego.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 24

%91.7 %8.3


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.18729209899902