Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Wiejska już rozkopana

03.07.2008, 10:25:17 Rozmiar tekstu: A A A
Wiejska już rozkopana

Właśnie rozpoczęły się długo oczekiwane prace na ulicy Wiejskiej. Kompleksowa przebudowa tej ulicy potrwa do połowy czerwca przyszłego roku i pochłonie blisko 1,4 miliona złotych.

Przetarg na wykonanie samego projektu przebudowy tej ulicy rozstrzygnięty został jeszcze w minionym roku. Zwycięzca, Zakład Usług Inwestycyjnych inż. Marcin Łach z Elbląga wykonał projekt kompleksowej modernizacji ulicy Wiejskiej. Samą przebudową zajmuje się natomiast firma Skanska S.A. z Warszawy.

Zakres robót obejmuje wykonanie nowej, bitumicznej nawierzchni jezdni, przebudowę chodników wraz z krawężnikami i obrzeżami, przebudowę zjazdów, co niezwykle istotne - budowę zatok parkingowych oraz regulację urządzeń infrastruktury technicznej wraz z wykonaniem oznakowania pionowego i poziomego tejże ulicy.

Aktualnie trwają pierwsze prace polegające na usytuowaniu nowych krawężników. Zakończenie robót na ul. Wiejskiej przewiduje się na 15 czerwca 2009 roku. Inwestycja pochłonie z budżetu miasta prawie 1,4 miliona złotych.

Fot. Milan

Milan

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.