Poniedziałek, 1.06.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Sygnalizacja już działa

27.06.2008, 15:03:26 Rozmiar tekstu: A A A
Sygnalizacja już działa

Na skrzyżowaniu ul. Robotniczej i Okrzei włączono i przekazano dziś do użytkowania sygnalizację świetlną. Właśnie zakończył się pierwszy etap przebudowy tego niebezpiecznego skrzyżowania.

Pierwszy etap oprócz zamontowania sygnalizacji obejmował między innymi: wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodników na tym skrzyżowaniu, wykonanie przyłączy kanalizacji deszczowej, usunięcie kolizji elektroenergetycznych oraz wykonanie schodów do targowiska wraz z budową muru oporowego.

Obecnie trwają prace związane z drugim etapem inwestycji, czyli z przebudową odcinka ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. Daszyńskiego. Zakres robót obejmuje: wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodników, budowę zjazdów i miejsc parkingowych, wykonanie przyłączy kanalizacji deszczowej oraz usunięcie kolizji elektroenergetycznych.

Prace, wykonywane przez firmę Skanska S.A. potrwają do 15 lipca 2008 roku. Ich łączna wartość wynosi 1 mln 331 tys. 500 złotych. Zadanie to jest realizowane w ramach III Edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach i współfinansowane jest ze środków Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ hik
  Piątek, 27.06

  ciekawe kiedy jakis idiota kogos zabije bo nie zauwazyl swiatel

 2. 2
  0
  ~ kierowca
  Sobota, 28.06

  Teraz to się będzie stało na światłach podwójnie, bo raz przy rogu Okrzei/Robotnicza a drugi raz przy skrżyżowaniu Robotnicza/Piłsudskiego :( Co za debil zaprojektował światła co 100 metrów?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.