Wtorek, 2.06.2020, Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Nabór do ŚHP

21.04.2007, 14:12:17 Rozmiar tekstu: A A A

Środowiskowy Hufiec Pracy w Elblągu prowadzi nabór na rok szkolny 2007/2008. Warunkiem przyjęcia do ŚHP jest ukończenie 15 lat i nie przekroczony 18 rok życia.

Środowiskowy Hufiec Pracy realizuje następujące cele i zadania: Pomoc młodzieży w uzyskaniu i podwyższeniu wiedzy ogólnej kwalifikacji zawodowych we współdziałaniu z pracownikami. Organizowaniu różnorodnych form spędzenia czasu wolnego poprzez udział w imprezach kulturalno-oświatowych, kołach zainteresowań, zajęciach klubowych i warsztatowych oraz pomoc przy zatrudnienia młodzieży pozostającej bez pracy.

Tegoroczny nabór prowadzony jest na następujące oddziały i kierunki:

Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy: zawody: stolarz, ślusarz, piekarz, ciastkarz, mechanik pojazdów samochodowych, sprzedawca, kucharz. Nauka trwa 3 lata, zajęcia szkolne prowadzone są trzy razy w tygodniu, dodatkowo przewidywany jest nabór uzupełniający do klasy II i III.

Szkoła zawodowa dla dorosłych: zawody: sprzedawca, operator urządzeń przemysłu chemicznego (zapewniona praktyka w Hanynag Zas oraz możliwość zatrudnienia po ukończeniu szkoły - 2 lata).

Uczestnictwo w Środowiskowym Hufcu Pracy jest dobrowolne. ŚHP oferuje bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Środowiskowego Hufca Pracy przy ul. Obrońców Pokoju 40 w Elblągu, tel. 055 233 20 38.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.