Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Bursztynowe sukcesy uczennic zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu w ogólnopolskich konkursach 

02.06.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bursztynowe sukcesy uczennic zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu w ogólnopolskich konkursach 

Po raz kolejny uczennice Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu osiągnęły sukcesy w ogólnopolskich konkursach z zakresu fryzjerstwa i makijażu o „Bursztynowy Grzebień” i „Bursztynową Pomadkę”.  


Tym razem konkursy odbyły się w formie on-line pod tytułem „Przyszłość…”. Zadaniem uczestników było wykreowanie fantazyjnej fryzury zgodnej z tematem. Praca konkursowa zawierała zdjęcia fryzury oraz film ilustrujący pracę ucznia. Komisja konkursowa oceniała: precyzję i technikę wykonania, pomysł, kreatywność, zgodność z tematem oraz wrażenie estetyczne. Aleksandra Celińska - Walendowicz (klasa III fryzjer branżowej szkoły I stopnia) zdobyła III miejsce, a Wiktoria Milewska (klasa III Technik usług fryzjerskich) została wyróżniona przez jury.


Z kolei Oliwia Dębczyńska i Alicja Śluborska, uczennice klasy I fryzjer branżowej szkoły I stopnia, wykonały makijaże na modelkach a następnie udokumentowały pracę za pomocą filmu i zdjęć. 


Nasze uczennice wykazały się olbrzymią kreatywnością i umiejętnościami. Jesteśmy z nich bardzo dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Organizatorem XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień” oraz XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Makijażu o „Bursztynową Pomadkę” był Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku.  

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81934905052185