Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Romski konkurs

22.02.2006, 13:38:03 Rozmiar tekstu: A A A

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży romskiej pod nazwą "Spójrzcie na mnie inaczej".

W ramach stworzonego projektu zostaną przeprowadzone warsztaty plastyczne wśród młodych Romów z całej Polski. Zostanie także zorganizowana pokonkursowa wystawa dzieł artystycznych uczestników programu.

Celem projektu jak informują organizatorzy jest: zaprezentowanie możliwości twórczych dzieci i młodzieży romskiej, ich naturalnej, spontanicznej fascynacji świtem i rzeczywistością oraz propagowanie kultury Romów w środowiskach lokalnych.

"Spójrzcie na mnie inaczej" to program, dzięki któremu dzieci poznają nowe techniki i sposoby wykonywania prac. Konkurs jest promocją artystyczną  talentu dzieci i młodzieży romskiej.

Wykonane prace można przesyłać do 17 marca 2006 roku. Natomiast pokonkursowa wystawa odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia br. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie konkursu,  ocenę prac i zorganizowanie wystawy to: Iza Stankiewicz - asystent edukacji romskiej, Mariusz Ciężkowski - plastyk, Beata Karpińska - nauczyciel OSW nr 1 w Elblągu, Joanna Rościszewska-Kusowska - nauczyciel SP nr 19 w Elblągu, Beata Burdelska - nauczyciel SP nr 19 w Elblągu. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: (0-55) 642 46 55.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3884501457214