Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Konkurs NBP-u

21.02.2006, 14:20:34 Rozmiar tekstu: A A A
REKLAMA

Narodowy Bank Polski we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, pod patronatem medialnym "Gazety Wyborczej" i "Gazety Szkolnej" ogłasza ogólnopolski konkurs na pracę pisemną dla ambitnych gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli zainteresowanych ekonomią.

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do zgłębiania wiedzy z obrębu ekonomii i dziedzin pokrewnych. Ponadto takie współzawodnictwo umożliwi młodym osobom nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania informacji na temat nauki o społecznych prawach rządzących produkcją i podziałem dóbr w społeczeństwie.

Tematem prac konkursowych dla gimnazjalistów pt. "Od czego zależy liczba powstających miejsc pracy?”, a dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Jakie są przyczyny bezrobocia i co może je skutecznie zmniejszyć?”.

Prace można przesyłać do 3 kwietnia 2006 r. Stworzone teksty muszą spełniać wymogi regulaminu, który znajduje sie na stronie www.nbp.pl/edukacja. Ewentualne pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: mlodziez@mail.nbp.pl.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2025101184845