Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

PRZEDSZKOLE PIEKARCZYK JUŻ OD 300 zł

05.10.2017, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
PRZEDSZKOLE PIEKARCZYK JUŻ OD 300 zł

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Piekarczyk” serdecznie zaprasza maluchy. Placówka powstała z zamiłowania do pracy z dziećmi, została stworzona przez doświadczonego menedżera oraz wyspecjalizowanego psychologa.

Ten znajdujący się na Bielanach obiekt, w którym kiedyś znajdowała się piekarnia, to aktualnie wymarzone miejsce dla każdego dziecka. Został on wyposażony w nowoczesny sprzęt, a każdy detal jest przemyślany i dopracowany. W „Piekarczyku” znajdują się cztery przestronne sale (każda z nich wyposażona jest w system multimedialny), dużą Salę Zabaw oraz własną kuchnię. Natomiast kadra, która posiada wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne, dba o odpowiednią atmosferę do nauki i zabawy.

  
- Od kilku lat intensywnie przyglądamy się psychice oraz rozwojowi dziecka, dlatego doskonale wiemy, jak dużą rolę w jego życiu spełnia poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom opieki oraz edukacji już od pierwszego roku życia i przeprowadzenie go przez okres żłobka, następnie wprowadzenie go w wiek przedszkolny w taki sposób, aby była to jedna ciągłość, nie wywołując u niego rewolucji - informuje Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Piekarczyk”.
    
Dlatego w cenie czesnego znajdują się zajęcia dodatkowe, m.in.:
 

  •      Mały Poliglota – język angielski codziennie
    
  •      Mały Szef Kuchni poleca - własny wypiek w każdy piątek
    
  •      Matematyka Dla Maluchów
    
  •      Taniec Zumba Dziecięca - w każdy poniedziałek

    
 
- " Znając budynek, nauczycieli i rówieśników maluch będzie czuł się bezpiecznie, pozwolimy mu na „zakotwiczenie się” i zminimalizowanie stresu, dzięki czemu jego myśli będą skierowane na eksplorację otoczenia i wszechstronny rozwój " - mówi Dyrektor ds pedagogicznych, psycholog  mgr Aleksandra Urbańska.

Stawiamy na jakość, a nasze hasła przewodnie to "Idea-Potrzeba-Pasja" - wyjaśnia Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Piekarczyk”. - Rodziców zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.piekarczyk.elblag.pl i Facebooka: https://www.facebook.com/piekarczyk.elblag lub do kontaktu telefonicznego Grażyna Derebecka 607911778, Aleksandra Urbańska 606309804.     

Dodatkowo wychodząc na potrzeby dzieci i rodziców organizujemy również Urodzinki dla dzieci.


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 7

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.078695058822632