Wtorek, 16.04.2024, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Sześciolatki w „czwórce”

26.02.2016, 16:51:18 Rozmiar tekstu: A A A
Sześciolatki w „czwórce”
fot. nadesłane

W dniu 25 lutego br. gościnne progi Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu z niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się zaproszonych gości.  Nauczyciele placówki w ramach Drzwi Otwartych przygotowali dla przedszkolaków moc atrakcji.

Przybyli ze swymi pociechami rodzice w przyjemnej, kawiarnianej atmosferze mogli poznać szczegóły oferty skierowanej do przyszłych pierwszoklasistów. Były pokazy umiejętności i talentów uczniowskich, prezentacja dorobku i … spacer po szkole.

W gabinetach lekcyjnych edukacji wczesnoszkolnej na dzieci czekali ich starsi koledzy, którzy zaproponowali ciekawe doświadczenia, zabawy, konkursy. Goście sprawdzali m. in., co pływa, co tonie, gimnastykowali buzię i język, sprawdzali swą sprawność sportową, pokonując tor przeszkód, uczyli się udzielać pierwszej pomocy, skakali na piłkach, rysowali i tańczyli. W tym czasie dorośli poznawali tajniki  wykorzystywania w pracy narzędzi krytycznego myślenia TOC.

Świetną i pouczającą zabawę zakończyła akcja plakatowa, w czasie której goście odcisnęli na pamiątkę swe dłonie. Kropkę nad „i” stanowił wspólny taniec.  Zaproszeni opuszczali SP 4 z wypiekami na twarzy, nieco zmęczeni, ale … mamy nadzięję, że zadowoleni.
 

SP 4

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7157909870148