Niedziela, 25.08.2019, Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Nowa edycja Kursu „MÓJ WARSZTAT TEATRALNY”

22.10.2018, 13:11:49 Rozmiar tekstu: A A A
Nowa edycja Kursu „MÓJ WARSZTAT TEATRALNY”
Rozpoczynamy kolejną edycję Kursu Doskonalącego „MÓJ WARSZTAT TEATRALNY”. Organizatorami Kursu są: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.
 
Kurs adresowany jest do nauczycieli wszystkich szczebli edukacji szkolnej, wychowawców klas i świetlic szkolnych, środowiskowych i socjoterapeutycznych, pedagogów szkolnych i bibliotekarzy, osób prowadzących koła recytatorskie i grupy teatralne, instruktorów domów kultury i studentów kierunków pedagogicznych. W programie będą realizowane m.in. takie tematy jak teatr plastyczny, pantomima i teatr ruchu, praca głosem, drama na scenie i w szkole, interpretacja tekstu czy charakteryzacja i scenografia w teatrze. Kurs trwa od listopada 2018 r. do czerwca 2019 r.
 
Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele raz  w miesiącu na Małej  lub  Dużej  Scenie Teatru  im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11. Odpłatność za całość kursu wynosi 750 złotych.

Szczegółowych informacji udziela i przyjmuje zgłoszenia Ośrodek Kultury Teatralnej w godz. 10:00 – 13:30:  tel.(55) 641 97 00 wew. 284 lub kom. 693 123 026 , Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11.Informacje można też znaleźć na stronie Teatru: www.teatr.elblag.pl w zakładce Ośrodek Kultury Teatralnej pn. ,, Kurs doskonalący dla nauczycieli’’.
 
Pierwsze zajęcia odbędą się 17 – 18 listopada 2018 r. w godz. 10:00 - 15:00 na Dużej Scenie w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11. Ilość miejsc ograniczona.
 
 
................ artykuł sponsorowany...............

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.