Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Paranienormalni wystąpią w Elblągu - wygraj bilety

10.02.2022, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Paranienormalni wystąpią w Elblągu - wygraj bilety

Zapraszamy na występ pełen humoru i dobrej zabawy! Już 2 kwietnia 2022 r. (sobota) na sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid" w Elblągu wystąpi kabaret Paranienormalni w programie „Bez znieczulenia"!


Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii, jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!


„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. „Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.


Paranienormalni na polskiej scenie kabaretowej pojawili się w 2004 roku. Już pierwszy program, na który składały się skecze takie jak: Papieros, Młotek i Gwóźdź, Gołębie, pokazał jak wielki potencjał tkwi w grupie. Przez kilka następnych lat z ogromnym powodzeniem zespół pojawiał się na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając szereg nagród.


Kabaret Paranienormalni rocznie grywa ponad 200 koncertów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Spektakle grupy obejrzeli już widzowie w Anglii, Szkocji, Irlandii, Francji, Holandii i Belgii. Koncerty dla Polonii cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którą kabaret odwiedza regularnie od 2008 roku.


Miejsce: sala sportowo-widowiskowa CSE „Światowid"
2 kwietnia (sobota) 2022 r.
Bilety w cenie od 40 do 80 zł

Bilety można nabyć:
- online

- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30

- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00
 

Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na występ wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i nr telefonu. W tytule wpisz "Paranienormalni”. Zgłoszenia przyjmujemy do 14.02., do godziny 15:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną bądź e-mailową. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.10464310646057