Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Postanowienie noworoczne? Wybrać najlepszego księgowego!

13.12.2019, 20:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Postanowienie noworoczne? Wybrać najlepszego księgowego!

Przedsiębiorco, właścicielu firmy, sam dobrze wiesz, że prowadzenie biznesu jest w tych czasach wystarczająco trudne. Wybierz więc biuro rachunkowe, które skutecznie ułatwi Ci życie i pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Dziś podatki, to jak wróżenie z fusów, żeby to zmienić trzeba mieć dobrego księgowego.
 

Zadaj sobie kilka pytań. Czy twój księgowy Cię edukuje ? Czy rozmawia z Tobą o zmianach przepisów ? Koniec roku to dobry czas na podsumowanie oraz na analizę, może warto coś zmienić np. formę opodatkowania. Jeśli właśnie otwierasz lub planujesz otworzyć firmę to trafiłeś idealnie. 
 

Czy znasz już takie pojęcia jak:

 • biała lista podatników VAT
 • metoda podzielonej płatności
 • kasa fiskalna on-line
 • mikrorachunek podatkowy
 • „mały ZUS +”
 • rejestr BDO
   

Klienci naszego biura są informowani na bieżąco o wszelkich zmianach. Jeżeli czytasz ten artykuł i dowiedziałeś się czegoś nowego, zastanów się, może warto zacząć współpracę właśnie z naszym biurem.
 

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat. W zakresie naszych usług mamy:

 • prowadzenie księgowości stacjonarnie i on-line
 • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
 • rozliczenia z ZUS
 • rozliczenia roczne
 • szkolenia
   

Dojeżdżamy do Klienta po odbiór dokumentów, gdyż szanujemy Państwa czas.Ceny usług zaczynają się od 150,00 brutto (ryczałt) i 1000,00 zł (pełne księgi). Cena jest uzależniona m.in. od formy opodatkowania, ilości dokumentów, specyfiki państwa branży itd. Ceny są ustalane indywidualnie.
 

Posiadamy certyfikat księgowy i stosowne ubezpieczenie.
 

Zapraszamy do kontaktu.  Biuro rachunkowe Ekspert Joanna Kowalska znajduję się w Elblągu, przy ul. Wieżowej 12/4 (zaraz za Pocztą Polską). Zapraszamy interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00.
 

Wszelkie informacje o nas i naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo na stronie www.biurorachunkoweekspert.pl . Zachęcamy również do polubienia naszej strony na FB /Biuro-Rachunkowe-Ekspert-mgr-Joanna-Kowalska . Jeśli preferujecie Państwo kontakt telefoniczny, to czekamy na Państwa telefony pod numerem 55 


KONKURS
Jeśli chcesz wygrać: Pakiet wizytówek firmowych lub osobistych oraz specjalny kalendarz książkowy na 2020 rok wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując " Ekspert". Zgłoszenia przyjmujemy do 20.12.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową w dn. 20.12.2019, po godz. 12.00.
 

O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 


-------------------- ARTYKUŁ SPONSOROWANY --------------------


Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.17123103141785