Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Dzień Świętego Patryka w Teatrze z zespołem "Shannon" - wygraj bilety

06.03.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Świętego Patryka w Teatrze z zespołem "Shannon" - wygraj bilety
Zapraszamy na koncert zespołu "Shannon" z udziałem światowej sławy tancerza tradycyjnego, Damiena Doherty. Żywiołowe i znakomite granie. Muzyka folkowa na najwyższym poziomie. Niezapomniane, pełne emocji muzyczne wydarzenie. To wszystko już 14 marca w Teatrze Sewruka!
 
Ten niecodzienny koncert muzyki irlandzkiej i celtyckiej realizowany jest w ramach trasy koncertowej z okazji obchodów Dnia Świętego Patryka oraz 25.lecia zespołu, nad którymi patronat honorowy objął Ambasador Irlandii w Polsce.
 
Shannon to znany od lat 90. w całej Polsce i Europie zespół wykonujący melodie oparte na tradycyjnej muzyce irlandzkiej, aranżowane i wykonywane dla współczesnego słuchacza i widza. Trzon zespołu tworzy Marcin Rumiński, założyciel zespołu, kompozytor i aranżer oraz Maria Rumińska. Pozostali muzycy to: Oisin Dillon, wokalista i gitarzysta tradycyjny, urodzony w Dublinie; Patrycja Betley, perkusistka – bodhranistka (gra na irlandzkim bębnie obręczowym), znana ze współpracy m.in. z Kayah; Jacek Fedkowicz, gitarzysta basowy; Marcin Drabik, skrzypek.
 
W trasie koncertowej udział weźmie również Damien Doherty, irlandzki tancerz tradycyjny. Wieloletni współpracownik Michaela Flatleya, twórcy największego, irlandzkiego show tanecznego "Lord of The Dance", w którym Doherty wcielał się w główną rolę Złego. Wskazywany jest jako jeden z pięciu najlepszych tancerzy irlandzkich, m.in. za nieprzeciętną szybkość stepu.
 
Damien Doherty wraz zespołem Shannon tworzą wspaniały team, łączący najwyższy kunszt muzyczny z najwyższego poziomu umiejętnościami irlandzkiego tańca tradycyjnego. Każdy ich występ publiczność przyjmuje gorąco i entuzjastycznie, a recenzje po koncertach nie pozostawiają wątpliwości, że jest to połączenie klasy światowej.
Zapraszamy!
 
Koncert "Shannon" i Damien Doherty, Teatr. im. A. Sewruka w Elblągu
 
14 marca (czwartek), godz. 19.00
 

Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać jeden z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Shannon”. Zgłoszenia przyjmujemy do 11.03.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 11.03.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ koobeer
  Czwartek, 07.03

  Gdzie można kupić bilety .

 2. 2
  0
  ~ Dorota
  Czwartek, 07.03

  Bilety można kupić tutaj: https://teatrelblag.interticket.pl/

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0182440280914