Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Maraton Piła

02.01.2006, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Maraton Piła

Zaproszenia otrzymują: Agata Woźnowska i Krzysztof Biedroń. Serdecznie gratulujemy.  Potwierdzenia zostały wysłane.

W piątek elbląskie Multikino zaprasza na pierwszy w Nowym Roku "Nocny Maraton Filmowy". Wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń obejrzą horrory: "Piła", "Piła II" i "Teksańską masakrę piłą mechaniczną". Dla naszych czytelników mam dwa podwójne zaproszenia na noc grozy.

”Piła”

Młody mężczyzna budzi się przykuty do rury w rozwalającej się piwnicy. Po drugiej stronie pokoju odkrywa innego przerażonego współ uwięzionego człowieka. Na podłodze pomiędzy nimi leży martwy człowiek w kałuży krwi, trzymający w znieruchomiałej ręce pistolet kaliber 38. Żaden z mężczyzn nie zna przyczyny swojego porwania, chociaż coś ich łączy... obaj padli ofiarami sadystycznego mordercy.

Na znalezionej w pokoju kasecie odsłuchują pochodzące od mordercy instrukcje oraz znajdują dwie piły ręczne, zbyt słabe, by przeciąć stalowe kajdany, ale wystarczająco mocne, by przeciąć nimi ciało i kości.

„ Piła II” (premierowo)

Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił.

Niewinne ofiary zamknięte przez niego w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej "zabawie". Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. Dla tych, którzy ocaleją, życie nie będzie już takie, jak przedtem.

„Teksańska masakra piłą mechaniczną”

Swego czasu policji i FBI udało się ująć człowieka, noszącego skórzaną maskę, oznajmiając jednocześnie, że sprawca brutalnych morderstw został zastrzelony. Sprawę natychmiast zamknięto. Teraz, po raz pierwszy, jedyny ocalały świadek zbrodni, zaczął mówić, ujawniając nieznane do tej pory fakty tej makabrycznej historii, która wydarzyła się przy jednej z głównych dróg w Teksasie.

Gdy pięcioro młodych ludzi niebacznie znalazło się w rękach wymachującego piłą łańcuchową szaleńca, który pozostawił krwawy ślad grozy znany na zawsze jak teksańska masakra piłą mechaniczną...

Wszystkie te filmy wyświetlane będę w piątkową noc od godziny 21.00. Karnety na maraton w cenie 15 zł i 12 zł (dla osób z bilatami z poprzedniego maratonu, posiadaczy karty Multimaniaka i Clubu Nokia oraz studentów)   można nabyć w kasach Multikina. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na tą niezwykle straszną noc,  aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Kto napisał scenariusz do pierwszej części filmu „Piła”?

Prawidłowa odpowiedź to Leigh Whannell.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, do godziny 15.00 pod adresem konkurs@info.elblag.pl, obok odpowiedzi (mamy nadzieję samych poprawnych) prosimy podać swoje imię i nazwisko. Rozwiązanie konkursu w czwartek po godzinie 18.00.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4336700439453