Niedziela, 26.05.2024, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Zaproszenia dla maluchów

29.12.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zaproszenia dla maluchów

Zaproszenia otrzymują: Dominika Perens (Pradawny ląd), Mieczysław Będziński (Pradawny ląd), Aleksandra Karaszewska (Księżniczka na ziarnku grochu ) i Monika Tchórzewska (Księżniczka na ziarnku grochu). Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich naszych młodszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania mamy po dwa podwójne zaproszenia na filmy animowane pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" i "Pradawny ląd". Fundatorem nagród jest MULTIKINO
.

"Księżcznika na ziarnku grochu" jest adaptacją popularnej baśni Hansa Christiana Andersena pod tym samym tytułem.

Sebastian, stary i mądry kruk - wie, że wszyscy liczą na to, iż uda mu się rozwiązać tajemnicę ziarnka grochu i uratować starożytne królestwo Corazion. Tymczasem książę Otto bezskutecznie poszukuje księżniczki swoich marzeń.

Trzeba będzie niesamowitego splotu wydarzeń, zamiany miejsc, dwudziestu materacy, maleńkiego ziarnka grochu i największej odwagi, by pokrzyżować złowieszcze plany Alfreda - królewskiego brata. 

Tytuł: Księżniczka na ziarnku grochu
Reżyser: Mark Swan
Występują (w polskiej wersji językowej): Karolina Gruszka, Mateusza Damięcki, Mariusz Benoit, Stanisław Brudny, Krzysztof Kołbasiuk, Krystyna Tkacz
Produkcja: USA 2002
Czas trwania: 90 minut

W animowanym filmie "Pradawny ląd – Inwazja Minizaurów" w niezwykłą podróż do prehistorycznego świata zabierają przyjacielskie dinozaury: Liliput, Cera, Szpic, Pteruś i Kaczusia.

Dawno temu, w czasie grzmiących wulkanów i zagrażających życiu trzęsień ziemi, malutki bracheozaur Liliut, nagle zostaje sam. Wyrusza więc w podróż aby odnaleźć Legendarną Wielką Dolinę i po drodze spotyka cztery inne młode dinozaury. Podczas ich wyprawy przez dziki i nieprzyjazny kraj mali śmiałkowie spotykają głodne drapieżniki i podejmują wiele niebezpiecznych wyzwań. Zdobywają nowe doświadczenia i poznają jak cenna jest przyjaźń. 

Aby wygrać zaproszenie należy wysłać e-mail na adres:
konkurs@info.elblag.pl do piątku. W tytule prosimy wpisać jeden z tytułów filmu, a w treści imię i nazwisko. Szczęśliwców ogłosimy jutro po godzinie 16.00.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1425290107727